مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10941 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 16:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نیروی انتظامی در برقراری امنیت تا پای جان ایستاده است

فرمانده انتظامی مازندران:

نیروی انتظامی در برقراری امنیت تا پای جان ایستاده است

مازندشورا: فرمانده انتظامی مازندران گفت: نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت کشور و جامعه، احقاق حقوق مردم و دفاع از مظلوم تا پای جان ایستاده است و هرگز از مسیری که در آن قرار گرفته عقب‌نشینی نمی‌کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار سید محمود میرفیضی بعد از ظهر امروز با حضور در منزل خانواده شهید فرهود جوادی، خدمتگزاری به خانواده شهداء در قبال ایثار و فداکاری آنان را کوچک‌ترین کار ممکن و یک توفیق الهی برشمرد و اظهار کرد: هر چقدر ارزش و مقام والای خانواده معظم شهدا حفظ شود، به همان اندازه ارزش‌های انقلاب اسلامی حفظ شده است.

وی تصریح کرد: شهداء با ایثار و فداکاری‌های مثال‌زدنی شجاعانه در راه اعتلاء امنیت و آرامش کشور تا پای جان ایستادگی کردند و در این راه با نثار خون خود، جام شهادت را سر کشیدند تا پرچم امنیت در کشور پر افتخار ایران اسلامی همیشه در اهتزاز بماند.

فرمانده انتظامی مازندران سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا دانست و بیان کرد: همه ما تلاش‌مان بر این است که همواره راه شهداء که راه حق و حقیقت است را ادامه دهیم و تکریم و دلجویی از خانواده این بزرگ‌مردان را وظیفه و تکلیف می‌دانیم.

این مسؤول افزود: نیروی انتظامی به دلیل مسؤولیت بزرگ حفظ نظم و امنیت در کشور و خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم، از منویات حضرت امام (ره ) و مقام معظم رهبری تبعیت کرده و راه شهدا را ادامه می‌دهد.

میرفیضی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت کشور و جامعه، احقاق حقوق مردم و دفاع از مظلوم تا پای جان ایستاده است و هرگز از مسیری که در آن قرار گرفته عقب‌نشینی نمی‌کند.

وی خدمت به خانواده شهداء را از افتخاری بزرگ دانست و ادامه داد: خانواده‌های شهداء با صبر و استقامت خود انقلاب و اسلام را در دنیا سربلند نگه داشته‌اند.

فرمانده انتظامی مازندرا دیدار با خانواده معظم شهدا و رسیدگی به مشکلات آنان وظیفه همه مسؤولان و مدیران است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی سرکشی و دلجویی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار است.

این مسؤول خانواده معظم شهدا را نماد ایستادگی و امید در جامعه عنوان کرد و افزود: در هشت سال دفاع مقدس زحمات زیادی برای

میرفیضی در پایان با اشاره به اینکه اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم، گفت: باید مردم و ملت ما قدرشناس شهدا، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و‌ آزادگان باشند.

انتهای پیام/86018/ح30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خانواده - انتظامی - امنیت - شهداء - اسلامی - فرمانده - میرفیضی - ادامه - نیروی - مسؤول - وظیفه - دلجویی - ایثارگران - خانواده‌های - جامعه - افزود - استقامت - آرامش - ایستاده - برقراری - مازندران - ایثار - انقلاب - جمهوری - افتخار - ایستادگی - دانست -

نظر شما در مورد : نیروی انتظامی در برقراری امنیت تا پای جان ایستاده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها