مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10943 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 17:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهدای مدافع حرم نمونه و شاخص جوانان هستند

امام جمعه تنکابن:

شهدای مدافع حرم نمونه و شاخص جوانان هستند

مازندشورا: امام جمعه تنکابن گفت: شهدای مدافع حرم نمونه و شاخص جوانان ما هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر بعدازظهر امروز در نخستین سالگرد سردار شهید محرمعلی مرادخانی نخستین شهید مدافع حرم این شهرستان، با اشاره به اینکه امروز شهدای مدافع حرم نمونه و شاخص جوانان ما هستند، اظهار کرد: با توجه به دفاعی که نیروهای مخلص بسیجی و شهدای مدافع حرم صورت دادند جلوی نفوذ و اعمال نیروهای تکفیری و داعش گرفته شد.

وی بیان کرد: با نگاه اجمالی به زندگی شهدایی مانند شهید مرادخانی به نکاتی برمی‌خوریم که از محوری‌ترین موضوعات اسلام ناب محمدی، انقلاب و ارزش‌های نظام اسلامی بر پایه تبعیت از ولایت فقیه الگو گرفته‌اند و در این راه شهدای ما برای دفاع و جهاد در راه خدا باکی از کشته شدن و شماطت دوست و دشمن نداشتند.

امام جمعه تنکابن افزود: شهید مرادخانی دوست داشت در سنگر اجتماعی به مردم خدمت کند و هیچگاه تشنه پست و نگاه نبود اما ما مسؤولان معمولا کوتاهی می‌کنیم و غافل از این بزرگواران می‌شویم و از این ذخایر گران‌بهای انقلاب و نظام غافل می‌شویم در حالی که در نظام ولایی باید چنین انسان‌های مخلصی مسؤول باشند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: این شهدا، وارسته از دنیا و تعلقات آن بوده و همواره در حال خدمت بی‌مزد و منت به خلق خدا هستند و دفاع از این نظام آرمان و شهادت در این راه آرزوی قلبی آنهاست.

پوراکبر با تقدیر از حضور پرشور و حماسی امت شهیدپرور به ویژه مردم ولایی تنکابن در مراسم تشییع، چهلم و سالگرد سردار شهید محرمعلی مرادخانی، ادامه داد: این حضور و ادای احترام به شهدا نشانگر آن است که قدردان این رشادت‌ها و ایثارگری‌ها هستیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شورای شهر، گفت: باید هوشیارانه عمل کنیم و در انتخاب به افرادی رأی دهیم که ولایی و پاسدار ارزش‌های نظام و فرهنگ ایثار و شهادت باشند.

انتهای پیام/86020/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - مدافع - مرادخانی - شهدای - ولایی - انقلاب - ارزش‌های - مسؤول - شهادت - باشند - نیروهای - می‌شویم - محرمعلی - شهرستان - جوانان - نمونه - پوراکبر - نخستین - سردار - سالگرد - اشاره -

نظر شما در مورد : شهدای مدافع حرم نمونه و شاخص جوانان هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها