مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1095 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1393 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
روحانی هاله نور ندارد و اسطوره نیست، معجزه هم نمی‌کند

گزارش همایش 24 خرداد/ لیلا مومنی؛

روحانی هاله نور ندارد و اسطوره نیست، معجزه هم نمی‌کند

مازند شورا: تلاشی از سر قانون‌مداری که از زمان معرفی کابینه در زمان تحلیف، نشان از عزم جدی در کشیدن خط بطلان بر بی‌قانونی، بی‌نظمی و افراطی‌گری بود

مازند شورا:  روز گذشته در اولین یادمان حماسه 24 خرداد در مازندران که به میزبانی شهر ساری از سوی جوانان اصلاح طلب مازندران و فعالین ستاد مردمی روحانی برگزار شده بود لیلا مومنی از فعالان اصلاح‌طلب و همچنین مشاور استاندار مازندران در امور بانوان به ایراد سخنرانانی پرداخت.

به گزارش مازند شورا به نقل از مازند نومه؛ مومنی گفت: مردم ایران در انتخابات 24 خرداد به پیام صلح و دوستی، تعامل سازنده با جهان مبتنی بر حفظ منافع ملی و دوری از افراط و تفریط ها پاسخ آری داد.

وی با بیان اینکه اکنون یک سال از آن حماسه گذشته است، افزود: حماسه‌ای که با رهنمودهای رهبری به کسانی که حتی از نظام گلایه‌مند هستند اما به کشور علاقه دارند را هم پای صندوق‌های رای کشاند و به فرموده ایشان، ما در پی خلق یک حماسه هستیم، این انتخابات حماسه شد تا سربلندی ملت ایران در جوامع بین‌المللی رقم بخورد.

مومنی با اشاره به اینکه اینجا ایران است و کشور در مقطع حساس کنونی آبستن تدبیرها، امیدها و  هوای تازه است، افزود: نخستین سالگرد انتخابات 24 خرداد، عظمت، کرامت و منزلت ایران اسلامی سربلند در این 10 ماه تلاش راستگویانه است.

مشاور استاندار مازندران در امور بانوان خاطرنشان کرد: تلاشی از سر قانون‌مداری که از زمان معرفی کابینه در زمان تحلیف، نشان از عزم جدی در کشیدن خط بطلان بر بی‌قانونی، بی‌نظمی و افراطی‌گری بود که با حسرت و تاسف به یک شیوه مدیریتی بدل شده بود.

وی با بیان اینکه مردمان خطه شمال گرد هم آمدند تا ارمغان دولت از صلح‌آمیز بودن انرژی هسته‌ای و صلح‌طلب بودن مردم را با ارائه طرح جهان عاری از خشونت پاس بدارند، گفت: ارمغان 24خرداد احیای سرمایه بزرگ اجتماعی و اعتماد عمومی مردم است که ابتدا به رای خود و به بعد به نظام و محقق شدن حق‌الناس بودن رای مردم، اعتماد کردند.

مشاور استاندار مازندران در امور بانوان خاطرنشان کرد: ارمغان 24 خرداد رفراندومی بود بر انتخاب قانون بر بی‌قانونی، اعتدال بر افراط و تفریط، راست‌گویی بر دروغ و اتهام، صلح و دوستی در مقابل همراهی با سیاست‌های ایران‌هراسی دشمنان، رونق کسب و کار و جلب اعتماد سرمایه‌گذاران در مقابل تحریم‌های ظالمانه و اختلاس‌های میلیاردی.

وی تصریح‌کرد: روحانی از جنس اعتماد و حقوق‌دان است و پیام‌آور وحدت برای مردمانی که مقتدرانه پای انتخاب مردی ایستادند که سیاست را از آن همه می‌داند. یک ملت، یک دولت و یک حکومت. هیچ جناحی حق ندارد انقلاب را به نام خود مصادره کند. روحانی هاله نور ندارد و اسطوره نیست، معجزه هم نمی‌کند اگر همراهی مسئولان و مردم در کنار هم نباشد. به دنبال مدیریت جهانیس هم نیست، او آمده تا بگوید خواست ملی در دولت سیطره دارد. تا با گفتمان عقل و خرد بگوید کشور از آن مردم است. هرچند گروهی با زبان تکریم سخن نمی‌گویند پاسخ ما به آنها صلح و آشتی و برادری است.

مومنی با اشاره به اینکه میزان وفای به عهد دولت، میزان ارتقای وضعیت کشور در 10 ماه گذشته است، اظهار داشت: تنها در ححوزه اقتصادی، کیلومتر شمار تورم، سرعت پایین‌تری را نشان می‌دهد و مشارکت آحاد گروه‌های سیاسی، نشان از رای آری به زنده باد زندگی دارد.

این فعال سیاسی ادامه داد: ارمغان 24 خرداد سلام و درود و کرامت بر دانشجویان، دانشگاهیان و کارگران و بازگشت ثبات و آرامش و سعی و تلاش در مسیر سیاست‌های برابری حقوق اجتماعی زنان و مردان است. حضور نخبگان و ظرفیت‌های به کار گرفته شده و قدم برداشتن در راه و نجات اقتصاد کشور با اعتقاد به علم و دانش و خرد جمعی.

مومنی خاطرنشان‌کرد: یک سال گذشته است که روی سخنم با دلشوره‌هایی است که دیر از خواب بیدار شدند و اگر دست یاری ما دلواپس‌ترتان نمی‌کند بیایید در کنار هم باشیم و ترجمان و مفسران حقیقت‌جوی قرآن و کلام پروردگار باشیم. لا اکراه فی‌الدین اگر مسئولان صادقانه و دین‌‌دار عمل به کلام وحی داشته باشند خود مردم مسیر صحیح را انتخاب خواهند کرد. تدبیر ملت، دست یاری بر شانه‌های استوار دولت است که دوستدار نظام و مردم است.

وی با بیان اینکه شایسته است مسئلان از فرصت خدمتگزاری در دولت اعتدال به نحو مطلوب در راستای اراده ملت برای توسعه و همگرایی استفاده کنند، یادآور شد: کسانی که هنوز آهنگ اقدامات شان با ساز دولت تدبیر و امید کوک نیست، بدانند نت‌های اعتدال را مردم ساختند و ساز ناکوک را می‌فهمند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لیلا مومنی - جوانان اصلاح طلب - همایش 24 خرداد - ساری - -

مطالب مرتبط با : روحانی هاله نور ندارد و اسطوره نیست، معجزه هم نمی‌کند
نظر شما در مورد : روحانی هاله نور ندارد و اسطوره نیست، معجزه هم نمی‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها