مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10950 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 21:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مراقب افراد ساده‌لوح و فریب‌خوردگان استکبار باشیم/ امنیت کشور را مدیون رهبری آگاه هستیم

برادر سردار شهید مرادخانی:

مراقب افراد ساده‌لوح و فریب‌خوردگان استکبار باشیم/ امنیت کشور را مدیون رهبری آگاه هستیم

مازندشورا: برادر سردار شهید محرمعلی مرادخانی گفت: باید مراقب افراد ساده‌لوح و فریب‌خوردگان استکبار باشیم تا گزندی به وحدتی که حول محور ولایت فقیه ایجاد شده است، وارد نشود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، احمد مرادخانی امشب در نخستین سالگرد سردار شهید محرمعلی مرادخانی، اظهار کرد: امنیت امروز کشور مدیون وجود ولایت فقیه و رهبری آگاه است.

وی افزود: امنیتی که امروز در مقایسه با سایر کشورهای دنیا و منطقه داریم مدیون رهبری آگاه، ولایت فقیه و دفاع بی‌امان رزمندگان اسلام و خون شهدای اسلام است که تحت فرامین ولی امر مسلمین ایثارگری می‌کنند و از جان خود برای حفظ اسلام گذر می‌کنند.

برادر سردار شهید محرمعلی مرادخانی تصریح کرد: رزمندگان ایثارگر با رها کردن تعلقات دنیوی و خانواده خود، از جان خود مایه گذاشته و گوش به گرمای ولایت از حریم ولایت، اماکن مقدس و حرم اهل بیت(ع) دفاع می‌کنند و در این راه جای پرارزش خود را نیز فدا می‌کنند.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: برای شهدایی مانند محرمعلی مرادخانی آنچه اهمیت دارد حفظ ارزش‌های اسلام است و شهدای ما بسیجی بودند و بسیجی ماندند و بی‌ادعا رفتند تا اسلام ناب محمدی بماند و امنیت نظام اسلامی حفظ شود.

مرادخانی افزود: درباره مدافعان حرم و اقدامات ایثارگرانه بزرگانی چون سردار قاسم سلیمانی که افتخار ما و ملت ایران اسلامی و جهان اسلام هستند، غربی‌ها می‌گویند احساس شرم می‌کنیم زیرا انسان با لباس ساده بسیجی و بدون هیچ عنوان و منصبی در خط مقدم مبارزه با کفار و تکفیری‌ها آن‌چنان با اخلاص به دفاع می‌پردازند که در باور دشمنان ما هم نمی‌گنجد که این‌گونه نیروهای مخلصی هم وجود داشته باشند.

وی ادامه داد: با همین احوال بعضی‌ها ناآگاه و خودفروخته مغرضانه سعی دارند خدمات این بزرگان را زیر سؤال ببرند در حالی که امنیت امروزشان مرهون مجاهدت‌های اینگونه رزمندگان و شهداست.

برادر نخستین سردار شهید مدافع حرم مازندران با اشاره به اینکه داعش یک شبه پدیدار نشده است، یادآور شد: شاهزاده‌نشین آل‌سعود کشور جهل و تکفیر از حدود 100 سال قبل با تحریک استعمار و با تأسیس مدارس و مراکز پرورش تفکر وهابی‌گری و صرف هزینه‌های کلان با تربیت علمای تکفیری سعی در ایجاد شکاف میان مسلمانان و منحرف کردن اسلام ناب محمدی دارند و در این راه از هرگونه ابزاری بهره‌گیری می‌کنند.

استاد حوزه و دانشگاه افزود: آل‌سعود با کمک استکبار جهانی و در رأس آن انگلیس و آمریکا تلاش کردند با ایجاد فرقه بهائیت در میام شیعیان شکاف و تفرقه ایجاد کنند.

مرادخانی گفت: وصیت همه شهدا به ویژه شهدایی مانند سردار مرادخانی به همه ما این است که گوش به فرامین ولی امر مسلمین جهان و هوشیار باشیم و همان‌گونه که معمار کبیر انقلاب تأکید کردند پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به نظام و کشورمان آسیبی نرسد.

وی تصریح کرد: هوشیاری و آمادگی در شرایط امروز بسیار حائز اهمیت است و باید علاوه بر این آمادگی در کنار تجهیزات در بحث حقوقی و سیاسی نیز تقویت شویم.

برادر شهید مدافع حرم خاطرنشان کرد: سابقه ملت ایران اسلامی و رهبری آنقدر درخشان است که ملت‌های آزاده جهان به ویژه جهان اسلام از مبارزات و عدالت‌خواهی ما درس گرفته‌اند و امروز در کنار رزمندگان‌مان، گردان‌های افاغنه و پاکستانی آگاهانه و با میل باطنی حضور مستمر دارند و در دفاع از مرزهای اسلامی و حفاظت از حرم ائمه اطهار تلاش می‌کنند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه این رویداد دشمنان به‌ویژه استکبار جهانی را نگران کرده است و با این احوال آنها از طریق رسانه‌های ماهواره‌ای و مجازی با انواع حربه تلاش می‌کنند از این‌گونه وفاق و همدلی کاسته شود و آن را به تفرقه و دشمنی بدل کنند، گفت: امت اسلام و دوستداران اهل بیت (ع) با تأسی از فرامین رهبری آگاه این توطئه‌ها را شناخته و به آن توجهی ندارند اما باید مراقب افراد ساده لوح و فریب‌خوردگان استکبار باشیم تا گزندی به این وحدت که حول محور ولایت فقیه ایجاد شده است، وارد نشود.

به گزارش فارس، سردار محرمعلی مرادخانی متولد 1345 در روستای چلاسر دهستان سلیمان‌آباد واقع در بخش مرکزی شهرستان تنکابن است و از 16 سالگی با شروع جنگ تحمیلی به دفاع از مرزهای اسلامی پرداخت و در هشت سال از دوران دفاع مقدس با تلاش و جانفشانی‌هایی که در جبهه‌های حق علیه باطل به خرج داد از یک رزمنده ساده به فرمانده‌ای پاسدار حریم ولایت تبدیل شد و در این دوران مسؤولیت‌های فراوانی از جمله فرماندهی زرهی، پیاده، یگان دریایی، گردان، مدیریت عملیات و جانشینی تیپ در لشکر 25 کربلا مازندران را برعهده داشت و در دو عملیات در بستان پل سابله و بار دوم در شلمچه به افتخار جانبازی نائل آمد.

پس از آن نیز براساس وظیفه در جریان مبارزات با تروریست‌های تکفیری وارد عمل شد که تشکیل و بینانگذاری گردان ویژه غرب مازندران در دفاع از حرم با محوریت تنکابن همت گماشت که سال گذشته پس از تشرف به کربلا و زیارت حرمین شریفین از «میام موضع» راهی سوریه برای مبارزه با تکفیری‌ها شد و به آرزوی دیرین خود یعنی شهادت و پیوستن به خیل همرزمان شهید خود نائل آمد. از این سردار شهید سه فرزند به یادگار مانده است.

از جمله نکات مهم برگزاری این یادواره حضور گرم و پرشور مردم و مسؤولان بود تا جایی که از ابتدای این مراسم ظرفیت مصلی شهید بهشتی تنکابن با شروع برنامه تکمیل شد و عده زیادی از مردم در بیرون مصلی این مراسم را پیگیری می‌کردند که نشان از حضور و قدرشناسی مردم  استان به ویژه مردم ولایی تنکابن از شهدا را دارد.

انتهای پیام/86020/آ40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلام - مرادخانی - سردار - ولایت - تنکابن - اسلامی - رهبری - برادر - امروز - محرمعلی - ایجاد - استکبار - امنیت - باشیم - فرامین - مازندران - استاد - دانشگاه - بسیجی - افزود - رزمندگان - دارند - مدیون - کربلا - آل‌سعود - اشاره - مدافع - مراسم - تکفیری - اینکه - گردان - آمادگی - مبارزات - تفرقه - مرزهای - جهانی - دوران - عملیات - مانند - نخستین - شهدای - مسلمین - شهرستان - گزارش - مراقب - افراد - فریب‌خوردگان - تصریح - شهدایی - تکفیری‌ها - دشمنان - این‌گونه - مبارزه - افتخار - اهمیت - محمدی - احوال -

نظر شما در مورد : مراقب افراد ساده‌لوح و فریب‌خوردگان استکبار باشیم/ امنیت کشور را مدیون رهبری آگاه هستیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها