مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10957 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آذر 1395 -ساعت : 08:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری نخستین کمپین سراسری «نه به کودک‌آزاری» در فریدونکنار

رئیس بهزیستی فریدونکنار خبر داد

برگزاری نخستین کمپین سراسری «نه به کودک‌آزاری» در فریدونکنار

مازندشورا: رئیس بهزیستی فریدونکنار از برگزاری نخستین کمپین سراسری «نه به کودک آزاری و احترام به کودکان آری» در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:بهرام شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: برای نخستین بار و به ابتکار اداره‌کل بهزیستی استان مازندران نخستین کمپین سراسری «نه به کودک آزاری و احترام به کودکان آری» در فریدونکنار برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این کمپین دیروز سه‌شنبه نهم آذرماه برگزار شد، افزود: برای نخستین‌بار است که پویشی سراسری به ابتکار بهزیستی برگزار می‌شود.

رئیس بهزیستی فریدونکنار با بیان اینکه خوشحالیم که بهزیستی مازندران جلودار این اتفاق مهم مردمی است، تصریح کرد: محل برگزاری نخستین کمپین سراسری «نه به کودک‌آزاری» در فریدونکنار، میدان درنا و روبه‌روی دفتر امام جمعه شهرستان بوده است.

شریفی بیان کرد: کودکان و نوجوانان سرمایه‌های انسانی هر کشوری هستند و حمایت و امنیت آن‌ها از اصلی‌ترین دغدغه‌های بهزیستی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: اداره‌کل بهزیستی مازندران و اداره بهزیستی شهرستان فریدونکنار نیز با توجه به فرهنگ‌سازی درست در مراقبت‌های عاطفی و جسمی از کودکان اقدام به راه‌اندازی و اجرای این پویش کردند.

شریفی با تأکید بر اینکه این برنامه تنها محدود به کمپین یک روزه سراسری نخواهد بود، خاطرنشان کرد: در همین ماه همایشی بزرگ با حضور مسؤولان کشوری، روان‌شناسان، سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های علمی و دانشگاهی به میزبانی مازندران برگزار می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فریدونکنار با تقدیر از حضور مردم، رسانه‌ها و مدیران شهرستانی در این پویش میدانی، گفت: امیدواریم این حرکت که در سراسر شهرستان‌های استان شروعی برای توجه جدی تمام نهادهای ذی‌ربط به حقوق کودکان و نوجوانان باشد.

انتهای پیام/86022/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهزیستی - فریدونکنار - کمپین - سراسری - شهرستان - نخستین - برگزار - مازندران - کودکان - شریفی - اینکه - کشوری - اداره - نوجوانان - ابتکار - برگزاری - کودک‌آزاری - اداره‌کل - استان -

نظر شما در مورد : برگزاری نخستین کمپین سراسری «نه به کودک‌آزاری» در فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها