مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10958 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آذر 1395 -ساعت : 08:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدال جهانی کاراته‌کای فریدونکناری به دختر شهید مدافع حرم خانزاده اهدا شد

عضو شورای ورزشی فریدونکنار:

مدال جهانی کاراته‌کای فریدونکناری به دختر شهید مدافع حرم خانزاده اهدا شد

مازندشورا: عضو شورای ورزشی فریدونکنار از اهدای اهدای مدال جهانی کاراته کای فریدونکناری به دختر شهید مدافع حرم خانزاده خبر داد.

مازندشورا:فرج‌اله مهدیدخت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: مریم همایونی نوجوان کاراته‌کای فریدونکناری که از روستای ازباران این شهرستان ماه گذشته توانسته بود بر سکوی سوم مسابقات بین‌المللی کاراته بایستد، مدال برنز خود را به دختر شهید مدافع حرم خانزاده اهدا کرد.

وی افزود: کاراته‌کای فریدونکناری با 13 سال سن که در مسابقات جهانی گرجستان به گردن آویز برنز رسید، در سال اول راهنمایی تحصیل می‌کند و با تمرین 24 ماهه‌ توانسته حائز عناوین مختلف استانی و کشوری شود.

عضو شورای ورزشی فریدونکنار تصریح کرد: دختر نوجوان فریدونکناری در بدو ورود خود نیز در مزار شهدای روستای ازباران حاضر شد و از نیت خود بر مبنای اهدای مدال برنز جهانی کاراته به ساحت یکی از شهدای مدافع حرم گفته بود.

مهدیدخت ادامه داد: مریم همایونی با همراهی پدر و مادر، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس بنیاد شهید و مدیر کانون بسیج ورزشکاران در منزل شهید مدافع حرم اسماعیل خانزاده حضور یافته و مدال خود را به یادگار این شهید بزرگوار تقدیم کرده است.

وی بیان کرد: منفردی فرماندار فریدونکنار و عالیشان معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران نیز از این حرکت ارزشی ورزشکار آینده دار روستای ازباران تقدیر و با اهدای هدایایی تجلیل کردند.

مهدیدخت همچنین درباره مهم‌ترین برنامه‌های شورای ورزشی در بخش دهفری نیز خاطرنشان کرد: با تأمین اعتبار و همت توسط شورای اسلامی، دهیاری و شورای ورزشی روستای ازباران سالن بدنسازی این روستا در حال بازسازی است که تا هفته آینده به بهره برداری می‌رسد.

عضو شورای ورزشی فریدونکنار گفت: خانه ورزش‌های رزمی روستایی در بخش دهفری نیز در روستای زاباران که با اهدای 43 شهید در کشور نمونه است، به مناسبت هفته بسیج در روزهای آینده به همت شورای اسلامی روستا و دهیاری کلنگ‌زنی می‌شود.

انتهای پیام/86022/ت40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - فریدونکنار - روستای - ورزشی - مدافع - ازباران - فریدونکناری - اهدای - کاراته‌کای - آینده - جهانی - مهدیدخت - خانزاده - جوانان - اسلامی - روستا - دهیاری - دهفری - مسابقات - همایونی - شهرستان - نوجوان - توانسته - کاراته - شهدای -

نظر شما در مورد : مدال جهانی کاراته‌کای فریدونکناری به دختر شهید مدافع حرم خانزاده اهدا شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها