مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10969 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آذر 1395 -ساعت : 12:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بی‌پولی نساجی سبب‌شده بازیکنان به جان هم بیفتند/ تنها یک درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران:

بی‌پولی نساجی سبب‌شده بازیکنان به جان هم بیفتند/ تنها یک درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است

مازندشورا: سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بی‌پولی و مشکلات مالی سبب‌شده بازیکنان به جان هم بیفتند، وسط تمرین با هم درگیر شوند و آستانه تحمل‌شان کم شود چراکه حق با آنهاست و باید جوابگوی خانواده خود باشند.

مازندشورا:سید محمود اسدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه تیم فوتبال نساجی مازندران در شرایط خوبی نیست و همه‌چیز در این تیم به‌هم ریخته است، اظهار کرد: در حال حاضر باشگاه مالک ندارد و مدیرعامل هم استعفا داده است و در واقع تصمیم‌‌گیرنده‌ای در تیم نداریم.

وی افزود: نساجی، در همه رده‌ها مشکل دارد و مشکلات تیم بزرگسالان بیشتر شده و به تنهایی نمی‌شود برای تیم کاری کرد.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: برای رفتن به اراک و بازی مقابل آلومینیوم پول قرض کردیم و این مسائل شأن و ارزش باشگاه 60 ساله نساجی را پایین می‌آورد ولی مجبور به این کار هستیم.

اسدی با بیان اینکه قرارداد و هزینه یکی دو بازیکن در تیم‌های دیگر به اندازه کل هزینه‌های نساجی است، اضافه کرد: این کجای عدالت است که تیم قدیمی و ریشه‌دار نساجی با این همه مشکلات مالی دست و پنجه نرم کند.

وی ادامه داد: اخیراً استاندار مازندران حرکت مثبتی انجام داد که امیدواریم زودتر این قول‌ها عملی شود چرا که با این وضعیت فعلی، آینده خوبی را برای تیم نمی‌بینم.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه نساجی همیشه با مشکلات مالی مواجه بود ولی مشکلات امسال خیلی حادتر است، تصریح کرد: بی‌پولی و مشکلات مالی باعث شده بازیکنان به جان هم بیفتند، وسط تمرین با هم درگیر شوند و آستانه تحمل‌شان کم شود چراکه حق با آنهاست و باید جوابگوی خانواده خود باشند و پرداخت نکردن حقوق این آسیب‌ها را به‌دنبال دارد.

اسدی افزود: وضعیت تیم به حدی بحرانی است که بازیکنان حتی کرایه رفت و برگشت به خوابگاه را ندارند و ما نتوانستیم در این فصل سرد یک‌دست لباس آستین بلند و یا کاپشن به آنها بدهیم.

وی بیان کرد: گاهی شام گرم هم نمی‌توانیم به بازیکنان بدهیم و به‌دلیل نداشتن بودجه، شامی هم که می‌خورند از قراردادشان کم می‌شود؛ از مسؤولان انتظار داریم بیشتر ما را درک کنند و به داد تیم برسند.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه دو بازی تا پایان نیم‌فصل اول باقی مانده است و تنها یک‌درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است، ادامه داد: اگر تیم بودجه نداشت نباید بازیکنان 200 میلیونی می‌خرید که حالا نتوانیم از عهده پرداخت حقوق آنها برآییم.

اسدی تصریح کرد: به‌دلیل مشکلات مالی، حتی راننده اتوبوس هم پول نقد می‌خواهد تا بازیکنان را جابه‌جا کند و کسی هم جوابگو نیست و امیدواریم قول استاندار زودتر محقق شود تا بتوانیم دوباره تیم را دور هم جمع کنیم.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان با بیان اینکه سرمربی تیم هم از این مشکلات به تنگ آمده و با میان‌جیگری و به احترام هواداران در تیم حضور دارد، گفت: برای حل مشکلات نساجی از خیلی‌ها قرض گرفتیم و عده‌ای به من به‌خاطر این کار خرده گرفتند و که در جواب آنها می‌گویم حاضرم برای نساجی کیسه گدایی هم به دوش بکشم.

انتهای‌پیام/86017/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نساجی - بازیکنان - مشکلات - مازندران - فوتبال - سرپرست - اینکه - پرداخت - تصریح - قرارداد - وضعیت - زودتر - بدهیم - پایان - به‌دلیل - بودجه - امیدواریم - افزود - بیفتند - بی‌پولی - باشگاه - بیشتر - ادامه - استاندار -

نظر شما در مورد : بی‌پولی نساجی سبب‌شده بازیکنان به جان هم بیفتند/ تنها یک درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها