مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10975 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آذر 1395 -ساعت : 16:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مسؤولان قائم‌شهر برای دفن دخترم در آرامگاه کفشگرکلای قائم‎شهر موافقت نکردند

گلایه پدر دانشجوی قائم‌شهری اهداکننده عضو:

مسؤولان قائم‌شهر برای دفن دخترم در آرامگاه کفشگرکلای قائم‎شهر موافقت نکردند

مازندشورا: پدر مرحومه شیدا زارعی گفت: خواست ما این بود که دخترم را در آرامگاه خانوادگی و بر‌ روی قبر مادربزرگش به‌صورت دوطبقه به خاک بسپاریم اما هنوز موافقت نشده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مرحومه شیدا زارعی، دانشجوی 22 ساله قائم‌شهری که در یکی از دانشگاه‌های تهران تحصیل می‌کرد به‌علت مرگ مغزی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

اعضای بدن این مرحومه که به زیارت خانه خدا هم نائل آمده بود، به وصیت خود و سفارش خانواده به 5 بیمار اهدا شد و به آنان عمری دوباره بخشید.

این کار خیر و خداپسندانه هم‌زمان با شهادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) انجام شد.  

دفن پیکر مرحومه زارعی، در آرامگاه کفشگرکلا قائم‌شهر از خواسته‌های خانواده این دانشجوی فقید بود که تا این لحظه مورد تأیید متولیان این شهر قرار نگرفت.

محمدرضا زارعی پدر این مرحومه در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه خواست ما این بود که دخترم را در آرامگاه خانوادگی و بر‌ روی قبر مادربزرگش به‌صورت دوطبقه به خاک بسپاریم، اظهار کرد: برای این کار از امام جمعه، فرماندار، هیأت امناء آرامگاه و مسؤولان ذی‌ربط تقاضا کرده‌ایم که اجازه دفن را صادر کنند ولی هنوز اتفاقی نیفتاده و هیچ‌کس نظر مساعدی نداشته است.

وی افزود: در تهران به ما گفتند که دخترم را در قطعه نام‌آوران و با تقبل تمام هزینه‌ها و با احترام فراوان به خاک می‌سپارند ولی من و خانواده خواست‌مان این است که دخترم در شهر خودش به خاک سپرده شود.

پدر مرحومه زارعی علت مرگ مغزی دخترش را تشنج اعلام کرد و گفت: شیدا، بعد از آنژیو مغز، خونریزی کرد و دچار مرگ مغزی شد و به سفارش خودش، اعضای او را اهدا کردیم.

به گزارش فارس، پدر مرحومه زارعی، از جانبازان 45 درصد دوران دفاع مقدس و دایی این مرحومه سردار شهید تیمور علی‌پور است.

انتها پیام/86017/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرحومه - زارعی - آرامگاه - دخترم - خانواده - دانشجوی - قائم‌شهر - سفارش - اعضای - گزارش - قائم‌شهری - مسؤولان - تهران -

نظر شما در مورد : مسؤولان قائم‌شهر برای دفن دخترم در آرامگاه کفشگرکلای قائم‎شهر موافقت نکردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها