مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10977 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آذر 1395 -ساعت : 17:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرنوشت نامعلوم پدر و پسر دامدار مشخص شد/ کشف جسد پسر در نزدیکی پدر

پس از گذشت 7 روز

سرنوشت نامعلوم پدر و پسر دامدار مشخص شد/ کشف جسد پسر در نزدیکی پدر

مازندشورا: سرنوشت پدر و پسر دامدار چالوسی پس از هفت روز تشویش و نگرانی مردم شهر مشخص شد و جسدشان توسط نیروهای مردمی کشف شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس  پیکر بی‌جان پدر و پسر دامداری که از چهارشنبه هفته گذشته در نخستین روز از بارش برف برای یافتن دام‌های خود راهی جنگل‌های طلاجو شده بودند با تلاش نیروهای مردمی پیدا شد.

فرماندار چالوس با تأیید این خبر در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: پس از هفت شبانه‌روز تلاش نیروهای مردمی و با وجود استفاده از امکانات و ماشین‌آلات فراوان زمینی و هوایی بعد از ظهر امروز جسد پدر 47 ساله مرحوم منوچهر سام‌دلیری در منطقه هسل‌دشت در نزدیکی محل دامداری او با همت نیروهای محلی کشف و شناسایی شد.

محمدناصر زندی با بیان اینکه پس از شناسایی جسد پدر گمانه‌زنی‌ها برای یافتن پسر نیز در همان حوالی افزایش یافت، افزود: بدن بی‌جان دومین فرد مفقودی این ماجرا یعنی یوسف سام‌دلیری جوان 27 ساله چالوسی نیز 200 متر بالاتر از جسد پدر کشف و شناسایی شد.

وی با تأکید بر اینکه با حضور دادستانی جسد پدر و پسر تحویل پزشک قانونی می‌شود، گفت: از اهالی روستاهای بخش مرکزی چالوس، کوهنوردان و نیروهای کمکی که در پیدا کردن این مفقودشدگان کمک کردند، قدردانی می‌شود.

انتهای پیام/86028/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نیروهای - شناسایی - چالوس - سام‌دلیری - اینکه - مردمی - یافتن - بی‌جان - دامداری - نزدیکی -

نظر شما در مورد : سرنوشت نامعلوم پدر و پسر دامدار مشخص شد/ کشف جسد پسر در نزدیکی پدر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها