مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10984 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 آذر 1395 -ساعت : 07:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مرگ 2 خواهر خردسال فریدونکناری بر اثر خفگی در حمام

مدیر بیمارستان امام فریدونکنار خبر داد

مرگ 2 خواهر خردسال فریدونکناری بر اثر خفگی در حمام

مازندشورا: مدیر بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار از مرگ 2 خواهر خردسال فریدونکناری بر اثر خفگی با گاز خانگی در حمام خبر داد.

مازندشورا:سید احمد نورمحمدحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: دو خواهر گرگانی شهروند فریدونکنار روز گذشته بر اثر خفگی ناشی از گازگرفتگی در حمام منزل خود به کام مرگ رفتند.

وی افزود: اسما و یسنا باقری خواهران چهار و هشت ساله متولد سال‌های 1391 و 1387 اهل گرگان بودند.

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار تصریح کرد: این دو خواهر نونهال که از شهروندان فریدونکناری محسوب می شدند، روز گذشته در حمام منزل محل کار پدر خود در روستای شیرمحله دچار گازگرفتگی شده و جسم بی‌جان آنها به این بیمارستان منتقل شده است.

نورمحمدحسینی ادامه داد: جسد این دو خواهر نونهال از عصر روز گذشته تاکنون در سردخانه بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فریدونکنار نگهداری شده و سپس تحویل خانواده آنها می‌شود.

وی بیان کرد: تحویل اجساد بعد از صدور گواهی دفن از طرف پزشکی قانونی انجام می‌شود و در همین زمینه منتظر نظر کارشناسان پزشکی قانونی شهرستان و صدور گواهی دفن هستیم.

نورمحمدحسینی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود کمتر از 24 ساعت از مرگ این دو خواهر گذشته و در واقع این شهروندان فریدونکناری از روز گذشته یعنی چهارشنبه 10 آذر ماه در حمام خانه دچار گازگرفتگی، خفگی و مرگ شدند.

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار گفت: با توجه به افزایش سرمای هوا و افزایش استفاده از لوازم گرمایشی، مردم نباید در حمام‌ها از بخاری و یا آبگرمکن استفاده کنند.

انتهای پیام/86022/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - بیمارستان - خواهر - گذشته - گازگرفتگی - خمینی - فریدونکناری - نورمحمدحسینی - شهرستان - قانونی - استفاده - پزشکی - افزایش - تحویل - نونهال - شهروندان - گواهی -

نظر شما در مورد : مرگ 2 خواهر خردسال فریدونکناری بر اثر خفگی در حمام

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها