مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10989 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 آذر 1395 -ساعت : 09:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وقوع ۲ تصادف در جاده ساری - قائمشهر ۶ مصدوم داشت

وقوع ۲ تصادف در جاده ساری - قائمشهر ۶ مصدوم داشت

مازندشورا: ساری - وقوع دو فقره تصادف در جاده ساری - قائمشهر منجر به مصدومیت ۶ نفر و مرگ سه نفر شد.

مازندشورا:زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: چهارشنبه شب در جاده ساری قائمشهر بر اثر انحراف و واژگونی دو دستگاه خودروی پژو پارس در دو حادثه جداگانه سه نفر جان باختند و شش نفر مصدوم شدند.

وی افزود: در حادثه اول که در ساعت ۲۳:۴۳ چهارشنبه شب ۱۰ آذر به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران اعلام شد، یک دستگاه پژو پارس در روبروی اداره کل بحران استان در جاده قائمشهر- ساری به پل عابر پیاده برخورد کرد و برای امدادرسانی سه دستگاه آمبولانس از پایگاه های آل یاسین،ارطه و راهبند اعزام شدند.

وی عنوان کرد: در این حادثه متاسفانه دو خانم ۱۳ و ۲۵ ساله در دم جان باختند و یک خانم ۳۰ ساله به دلیل شدت جراحات در بیمارستان فوت کرد و یک خانم ۱۷ ساله به بیمارستان امام خمینی ساری منتقل شد.

اشکپور اظهار داشت: در حادثه دوم که در ساعت حدود ۲ بامداد رخ داد براثر انحراف و واژگونی پژو پارس در جاده قائمشهر- ساری روبروی بازار ماهی فروشان سه مرد و دو زن مصدوم شدند که توسط آمبولانس های اورژانس به بیمارستان امام خمینی(ره) و بوعلی ساری منتقل شدند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر - حادثه - بیمارستان - دستگاه - مصدوم - آمبولانس - روبروی - خمینی - منتقل - اورژانس - باختند - انحراف - چهارشنبه - واژگونی - مازندران - اشکپور - اظهار -

نظر شما در مورد : وقوع ۲ تصادف در جاده ساری - قائمشهر ۶ مصدوم داشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها