مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 اردیبهشت 1395 -ساعت : 13:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ضرورت اطمینان بخشی و جلب اعتماد سرمایه گذاران در حوزه مدیریت شهری

ضرورت اطمینان بخشی و جلب اعتماد سرمایه گذاران در حوزه مدیریت شهری

مازندشورا: شهردار نهاوند اطمینان بخشی و جلب اعتماد سرمایه گذاران در حوزه مدیریت شهری را ضروری دانست. "امیررضا یوسفیان" اظهار کرد: هدف گذاری در حوزه سرمایه گذاری و جلب مشارکت های مردمی از مهمترین اقدامات این شهرداری در سال جدید است که باید با استفاده از ابزارهای رسانه های جمعی فرهنگ مشارکت بخش خصوصی با مجموعه مدیریت شهری نهاوند نهادینه شود

مازندشورا: شهردار نهاوند اطمینان بخشی و جلب اعتماد سرمایه گذاران در حوزه مدیریت شهری را ضروری دانست. "امیررضا یوسفیان" در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، اظهار کرد: هدف گذاری در حوزه سرمایه گذاری و جلب مشارکت های مردمی از مهمترین اقدامات این شهرداری در سال جدید است که باید با استفاده از ابزارهای رسانه های جمعی فرهنگ مشارکت بخش خصوصی با مجموعه مدیریت شهری نهاوند نهادینه شود.

وی با بیان اینکه تدوین شیوه نامه نقش بسزایی در تحقق سیاست های مدیریت شهری و ایجاد استانداردهای مطلوب یک شهر دارد، تصریح کرد: اجرای پروژه های مدیریت شهری با برنامه ریزی مدون و مشارکت بخش خصوصی طی سال جاری در اولویت این شهرداری قرار دارد.

یوسفیان فرهنگ سازی سرمایه گذاری در شهرداری ها را مهمترین عامل موفقیت در ایجاد شهری پایدار دانست و گفت: اجرای کیفی و استاندارد پروژه های شهر از دیگر عواملی است که مدیریت شهری را به اهداف خود نزدیک تر می کند. وی ایجاد فضای مدیریت مشارکتی با مردم به منظور ایجاد درآمد پایدار شهرداری را مهم ارزیابی کرد و گفت: عدم تکیه به منابع دولتی و کسب درآمدهای پایدار باید از دیدگاه های اقتصادی حاکم بر حوزه مدیریت شهری باشد.


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرمایه گذار - مدیریت شهری -

نظر شما در مورد : ضرورت اطمینان بخشی و جلب اعتماد سرمایه گذاران در حوزه مدیریت شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها