مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11012 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 آذر 1395 -ساعت : 13:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عزت ایران اسلامی در دنیا از برکات خون شهداست

فرمانده انتظامی شهرستان ساری:

عزت ایران اسلامی در دنیا از برکات خون شهداست

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: تمام دستاوردها، موفقیت‌ها و عزت ایران اسلامی در دنیا از برکات خون شهداست.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سرهنگ زیدالله کاظمی بعدازظهر امروز در دیدار با خانواده شهید میررمضان موسوی که به همراه تعدادی از معاونان و رئیس کلانتری 12 شهرستان ساری به منظور دلجویی و تجدید میثاق با شهدا صورت گرفت، با اشاره به توفیقات روزافزون جمهوری اسلامی ایران و همچنین عزت ایران اسلامی در دنیا، اظهار کرد: همه دستاوردها، موفقیت‌ها و عزتی که کشورمان در دنیا به دست آورده قطعاً به برکت خون شهدا و ازخودگذشتگی جوانان این مرز و بوم است.

وی افزود: شهدا با ایثار و فداکاری‌های مثال‌زدنی شجاعانه در راه اعتلای امنیت و آرامش کشور و مردم تا پای جان خود ایستادند و در این راه با نثار خون خود پرچم امنیت و آرامش را در کشور پر افتخار ایران اسلامی به اهتزاز درآوردند، که ادامه راه شهدا با تبعیت از ولایت فقیه وظیفه همه ماست.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری شهدا را بهترین الگو برای آحاد مردم عنوان کرد و ادامه داد: شهدا با الگوپذیری از انبیا و اولیای الهی درس جهاد، ایثار و شجاعت را به همگان آموختند.

این مسؤول با اشاره به خصوصیات شهدای انقلاب اسلامی، بیان کرد: امروز اقتدار، امنیت و توانایی ما در کنترل کشور و زندگی مقتدرانه در منطقه و جهان مدیون خون پاک شهدا است.

کاظمی با بیان اینکه آثار و برکات خون‌های پاک شهدا در همه حال دیده می‌شود، تصریح کرد: به واسطه خون پاک این شهدا است که ما امروز در همه عرصه‌ها موفق هستیم.

وی خانواده شهدا را مروجان اصلی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد و گفت: خانواده شهدا و جانبازان دارای قلبی سرشار از ایمان و روحی بزرگ هستند، که نه تنها مروجان اصلی فرهنگ شهید و شهادت در جامعه‌اند بلکه روحیه ایثارگری و رشادت‌طلبی آنان به عنوان الگویی برای جوانان در آمده است.

انتهای پیام/86018


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - شهرستان - خانواده - امروز - ایثار - عنوان - امنیت - ادامه - مروجان - شهادت - فرهنگ - آرامش - اشاره - انتظامی - برکات - کاظمی - فرمانده - جوانان -

نظر شما در مورد : عزت ایران اسلامی در دنیا از برکات خون شهداست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها