مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11013 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 آذر 1395 -ساعت : 13:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید وزیر راه و شهرسازی از باند فرودگاه درحال احداث گناباد در خراسان رضوی

با حضور مقامات استانی انجام شد؛

بازدید وزیر راه و شهرسازی از باند فرودگاه درحال احداث گناباد در خراسان رضوی

مازندشورا: وزیر راه و شهرسازی طی سفر یکروزه به خراسان رضوی از باند فرودگاه در حال احداث شهر گناباد در این استان بازدید و در جریان جزئیات پیشرفت پروژه‌ها قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به منظور افتتاح دو پروژه بزرگراهی در خراسان رضوی وارد این استان شد.

در این سفر وزیر راه و شهرسازی را مقامات استانی و داود کشاوریان معاون و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وی را همراهی کرده ‌اند.

آخوندی در جریان این سفر یک روزه از باند فرودگاه درحال احداث شهر گناباد نیز بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه‌های این فرودگاه قرار گرفت.

فرودگاه گناباد در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی بوده و عملیات احداث آن طی دو قرارداد ۱۰ میلیارد  و ۳ میلیارد تومانی در حال اجراست.

ساخت لایه‌های روسازی شامل اساس، زیراساس و آسفالت بیندر و همچنین احداث ترمینال از جمله پروژه‌های اجرایی در این فرودگاهبه شمار می‌روند./


منبع : وزارت راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرودگاه - شهرسازی - احداث - گناباد - جریان - پیشرفت - پروژه‌های - آخوندی - خراسان - درحال - مقامات - بازدید - استانی -

مطالب مرتبط با : بازدید وزیر راه و شهرسازی از باند فرودگاه درحال احداث گناباد در خراسان رضوی
نظر شما در مورد : بازدید وزیر راه و شهرسازی از باند فرودگاه درحال احداث گناباد در خراسان رضوی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها