مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11023 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 آذر 1395 -ساعت : 18:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نساجی، پرسپولیس لیگ یک است/ هیچ‌‌جا چنین هوادارانی ندیدم

سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد:

نساجی، پرسپولیس لیگ یک است/ هیچ‌‌جا چنین هوادارانی ندیدم

مازندشورا: سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد با بیان اینکه شب گذشته لیدرها و هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران به استقبال ما آمدند، تصریح کرد: مسؤولان این شهر و استان باید قدر این تماشاگران خونگرم و پرشور را بدانند، من هیچ‌کجای ایران این‌چنین هوادارانی ندیده‌ام.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد، بعد از پایان بازی دو تیم نساجی و فولاد در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سؤالات آنان پاسخ داد.

محمود امیری با بیان اینکه بازی خوبی از تیم فوتبال نساجی شاهد بودیم، اظهار کرد: باید به آقای فکری به‌دلیل داشتن چنین تیمی تبریک گفت.

وی افزود: در مجموع بازی راضی‌کننده بود و بچه‌های تیم ما بازی را به‌خاطر کم‌تجربگی واگذار کردند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد با بیان اینکه شب گذشته لیدرها و هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران به استقبال ما آمدند، تصریح کرد: مسؤولان این شهر و استان باید قدر این تماشاگران خونگرم و پرشور را بدانند، من هیچ‌کجای ایران اینچنین هوادارانی ندیده‌ام.

امیری تیم فوتبال نساجی را پرسپولیس لیگ یک برشمرد و گفت: امیدوارم این تیم در ادامه مسیر ناکام نشود و بتواند با استفاده از توانمندی‌های خود به لیگ برتر صعود کند.

وی از بازیکنان هر دو تیم خواست تا حرمت مربیان و کسانی را که برای آنان زحمت می‌کشند را حفظ کرده و قدر آنان را بدانند.

این مربی، به ظرفیت بالای فوتبال در مازندران اشاره کرد و افزود: فوتبال مازندران در سطح ایران همه تیم‌ها را بیمه کرده است و نزدیک به یک‌هزار و 600 بازیکن مازندرانی در رده‌های مختلف بازی می‌کنند.

امیری اضافه کرد: قبل از شروع بازی به بازیکنان تیمم گفتم که باید مراقب تیم نساجی باشند چراکه این تیم مرموز بازی می‌کند و ما بازی را به‌دلیل کم‌تجربگی واگذار کردیم.

وی در پایان گفت: بازی فوتبال دو سر دارد که یکی برد و دیگری باخت است، بازیکنان هر دو تیم برای این بازی زحمت کشیدند و تلاش کردند.

انتهای‌پیام/86017/ج20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فوتبال - نساجی - فولاد - مازندران - بازیکنان - سرمربی - امیری - هوادارانی - بدانند - پرسپولیس - واگذار - کم‌تجربگی - اینکه - به‌دلیل - افزود - پایان -

نظر شما در مورد : نساجی، پرسپولیس لیگ یک است/ هیچ‌‌جا چنین هوادارانی ندیدم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها