مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11033 -تاریخ انتشار : جمعه 12 آذر 1395 -ساعت : 10:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران در نکا

رئیس هیأت تکواندو نکا خبر داد

آغاز مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران در نکا

مازندشورا: رئیس هیأت تکواندو نکا از آغاز مسابقات تکواندو بزرگداشت هفته بسیج و قهرمانی استان مازندران در رده‌های مختلف سنی در نکا با حضور تکواندوکاران پسر خبر داد.

مازندشورا:محسن رمدانی در حاشیه برگزاری مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، اظهار کرد: مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران در رشته پومسه و کیوروگی با حضور ورزشکاران سراسر استان در سالن سردار طوسی در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه این دوره از بازی‌ها با حضور تکواندوکارانی از شهرهای مختلف استان در نکا برگزار شد، افزود: حدود 300 تکواندوکار مازندرانی پسر از صبح امروز رقابت خود را برای کسب عنوان قهرمانی در این دوره از مسابقات استان در نکا آغاز کردند.

رئیس هیأت تکواندو نکا با اشاره به اینکه 250 نفر از تکواندوکاران در رشته کیوروگی و 50 تکواندوکار در رشته پومسه با هم رقابت می‌کنند، تصریح کرد: تیم‌های مختلفی از شهرستان‌های چالوس، نوشهر، جویبار، قائم‌شهر، ساری، بابل، بهشهر، نکا، گلوگاه، بابل و.. در این مسابقات حضور دارند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: این مسابقات توسط حدود حدود 50 داور از سراسر استان بر روی چهار تشک داوری می‌شود که سه تشک کیوروگی و یک تشک برای رشته پومسه است.

رمدانی با اشاره به اینکه شهرستان نکا در سال‌های گذشته بیشترین میزبانی برگزاری مسابقات را بر عهده داشته است، بیان کرد: با توجه به برگزاری منسجم مسابقات در خانه تکواندو محمودآباد، میزبانی مسابقات در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: نکا با توجه به داشتن یک‌هزار ورزشکار سازمان‌یافته و دارا بودن قهرمانان مختلف در مقام‌های مختلف ملی، جهانی و بین‌المللی یکی از شهرهای مهم و به نام مازندران در ورزش تکواندو است.

رئیس هیأت تکواندو نکا از برگزاری مسابقات تکواندو بزرگداشت هفته بسیج، ویژه دختران در شهرستان نکا خبر داد و گفت: این مسابقات هم روز گذشته با حضور 40 تکواندوکار دختر نکایی از باشگاه‌های مختلف در شهرستان نکا در رده نونهالان و خردسالان برگزار شد.

این مسؤول ادامه داد: این شهرستان مسابقات مختلف مناسبتی را در مناسبت‌های ملی در دستور کار دارد که در امسال مسابقات بزرگداشت هفته بسیج با حضور تکواندوکاران سراسر استان مازندران امروز در سالن سردار طوسی نکا برگزار شد.

رمدانی گفت: شهرستان نکا از ظرفیت‌های مهم ملی، و بین‌المللی در رشته تکواندو برخوردار است که شناساندن ظرفیت‌های مختلف ورزشی و به‌ویژه تکواندو نکا به استان و کشور از مهم‌ترین اهداف برگزاری مسابقات مختلف در شهرستان و حضور در مسابقات مختلف استانی و کشوری است.

انتهای پیام/86002/ح30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - تکواندو - شهرستان - مختلف - برگزاری - استان - مازندران - قهرمانی - برگزار - پومسه - تکواندوکار - اینکه - رمدانی - کیوروگی - سراسر - گذشته - میزبانی - بین‌المللی - بزرگداشت - مسؤول - ظرفیت‌های - شهرهای - افزود - سردار - امروز - رقابت - اشاره - تکواندوکاران -

نظر شما در مورد : آغاز مسابقات تکواندو قهرمانی مازندران در نکا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها