مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11036 -تاریخ انتشار : جمعه 12 آذر 1395 -ساعت : 14:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نماینده مجلس : تعلل بیمه در پرداخت غرامت به باغداران مازندران پذیرفتنی نیست

نماینده مجلس : تعلل بیمه در پرداخت غرامت به باغداران مازندران پذیرفتنی نیست

مازندشورا: ساری - ایرنا - نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت : تعلل شرکت های بیمه در پرداخت غرامت به باغداران خسارت دیده از برف اخیر در مازندران پذیرفتنی نیست .

مازندشورا: عزت الله یوسفیان ملا روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بازدیدش از باغ های مرکبات خسارت دیده ، افزود : انتظار است شرکت های بیمه هرچه سریع تر فرایند پرداخت ها را آغاز کنند تا کشاورزان از این پس رغبیت بیشتری برای بیمه کردن محصولاتشان بیابند.
وی گفت : بارش برف هفته گذشته و پیامد خاموشی سه روزه برق ، گاز و آب بعضی از مشترکان خانگی ، اداری و صنعتی ، خسارت های زیادی به بخش های مختلف زیرساختی شهری به خصوص کشاورزی شهرستان آمل زده و انتظار هم درچنین شرایطی حمایت کردن از کشاورزان است.
یوسفیان ملا افزود : باغدارانی که دارای بیمه محصولات زراعی بودند ، انتظار بود که بیمه گذار سریع تر وارد عمل شود و خسارتشان را پرداخت کند .
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت : شرکت های بیمه در شرایط فعلی که کل زحمات یک ساله و درآمدهای کشاورزان ناخواسته دچار خسارت شده است ، نباید در پرداخت غرامت مشکل ایجاد کند و سبب شود دیگر کشاورزان برای بیمه کردن رغبتی نداشته باشد.
وی همچنین درخصوص خسارت هایی که بر اثر برف سنگین به خطوط انتقال برق شهرستان آمل وارد شد ، گفت : در دیداری که با مدیرعامل توانیر کشور داشتم ، درخواست اعتبار حدود 50 میلیارد ریالی برای روکش دار و کابلی کردن خطوط انتقال برق شهرستان آمل ارائه شد .
برفی که هفته گذشته به مدت پنج روز در مازندران بارید ارتفاع آن در بعضی مناطق شهری به حدود 70 سانتی متر و در مناطق کوهستان و ارتفاعات به بیش از یک و نیم متر رسید.
برف سنگین سبب قطعی برق و گاز برخی از مشترکان در شهرستان آمل شده بود.
فرمانداری آمل خسارت وارد شده به بخش های مختلف این شهرستان را بیش از یکهزار میلیارد ریال اعلام کرد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خسارت - شهرستان - پرداخت - کشاورزان - انتظار - سنگین - غرامت - انتقال - مختلف - میلیارد - مناطق - مشترکان - یوسفیان - افزود - مازندران - گذشته - خبرنگار -

نظر شما در مورد : نماینده مجلس : تعلل بیمه در پرداخت غرامت به باغداران مازندران پذیرفتنی نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها