مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11042 -تاریخ انتشار : جمعه 12 آذر 1395 -ساعت : 12:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ربیع‌الاول بهار تمامی ماه‌هاست/ لزوم پرهیز از بدعت‌ها و بی‌بصیرتی‌ها در جامعه

اجمالی/امام جمعه موقت ساری:

ربیع‌الاول بهار تمامی ماه‌هاست/ لزوم پرهیز از بدعت‌ها و بی‌بصیرتی‌ها در جامعه

مازندشورا: امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه ربیع‌الاول بهار تمامی ماه‌هاست، گفت: در این ماه باید از بدعت‌ها و بی‌بصیرتی‌ها در جامعه پرهیز کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: ماه محرم و صفر یک کلاس کسب علم و معرفت بودند که آنها را پشت‌ سر گذاشتیم.

وی با بیان اینکه امسال مراسم جهانی اربعین حسینی به‌صورت بی‌نظیر برگزار شد، افزود: اربعین حسینی یک فرهنگ جهانی است و برای خود جایگاه خاصی دارد که باید به‌صورت گسترده به آن پرداخته شود.

اما جمعه موقت ساری با بیان اینکه ربیع‌الاول بهار تمامی ماه‌هاست، تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام (ص) در این ماه متولد شدند و ارزش‌های بساری در آن وجود دارد.

یوسف‌پور با بیان اینکه امام علی (ع) ایثارگری تاریخی جهان را با قرار گرفتن در بستر خواب پیامبر گرامی اسلام (ص) انجام داد، عنوان کرد: حضرت مهدی (عج) امامت خود را در ماه ربیع‌الاول آغاز کرد که اینها از نعمت‌ها و رحمت‌های خاص الهی است.

وی با تاکید بر اینکه در ماه ربیع‌الاول باید از بدعت‌ها و بی‌بصیرتی‌ها در جامعه پرهیز کنیم، گفت: زندگی، روش و سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) باید در زندگی مسلمانان ساری و جاری باشد.

انتهای پیام/86031/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ربیع‌الاول - اینکه - پیامبر - اسلام - گرامی - حسینی - به‌صورت - زندگی - اربعین - جهانی - بدعت‌ها - پرهیز - بی‌بصیرتی‌ها - جامعه - تمامی - یوسف‌پور - ماه‌هاست -

نظر شما در مورد : ربیع‌الاول بهار تمامی ماه‌هاست/ لزوم پرهیز از بدعت‌ها و بی‌بصیرتی‌ها در جامعه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها