مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11050 -تاریخ انتشار : جمعه 12 آذر 1395 -ساعت : 13:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه موقت ساری خواستار شد؛

ضرورت مناسب سازی فضای شهری و اداری برای معلولان

مازندشورا: ساری- امام‌جمعه موقت ساری خواستار مناسب‌سازی فضای شهری واداری برای معلولان و توان‌جویان جامعه شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌های نماز جمعه ساری با گرامیداشت روز جهانی معلولان و با اشاره به مناسب نبودن فضای شهری واداری برای حضور این افراد در جامعه بر لزوم توجه و رفع نیازهای این قشر تأکید کرد.

وی با تقدیر از حضور پرشور مردم در عزاداری‌های ایام ماه محرم وصفر و اربعین حسینی اظهار داشت: اربعین حسینی یک فرهنگ جهانی است که باید به‌صورت گسترده به آن پرداخته شود.

حجت‌الاسلام یوسف پور شهادت جمعی از هم‌وطنان و مردم مسلمان را در فاجعه تروریستی و انفجار حله گرامیداشت و گفت: استکبار جهانی همواره دشمن ایران اسلامی است وداعش و تکفیری‌ها در حله بار دیگر ملت ایران را عزادار کرده است.

امام‌جمعه موقت ساری، حفظ وحدت و همدلی را در جامعه امری مهم و ضروری دانست و خواستار آن شد تا مسئولان مقام معظم رهبری را فصل الخطاب اعمال خود قرار دهند.

وی همچنین در بخشی از سخنانش با اشاره به حادثه ریلی در سمنان و کشته شدن جمعی از هم‌وطنان خواستار پیگیری جدی مسئولان امر و برخورد قاطع با مسببان این حادثه شد.

وی در ادامه با گرامیداشت روز مجلس و شهادت آیت‌الله حسن مدرس، از نمایندگان خواست تا مرقانون را سرلوحه قرار دهند و کارکرد نظارتی را تقویت کنند.

حجت‌الاسلام یوسف پور همچنین با گرامیداشت فرارسیدن ماه ربیع‌الاول از آن به‌عنوان بهار ماه‌ها یادکرد و گفت: در این ماه باید از بدعت‌ها و بی‌بصیرتی‌ها پرهیز کنیم.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گرامیداشت - جهانی - خواستار - حجت‌الاسلام - هم‌وطنان - مسئولان - شهادت - همچنین - حادثه - جامعه - مناسب - معلولان - اشاره - اربعین - حسینی -

نظر شما در مورد : ضرورت مناسب سازی فضای شهری و اداری برای معلولان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها