مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11150 -تاریخ انتشار : شنبه 13 آذر 1395 -ساعت : 17:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
راه‌اندازی مرکز پایش و راهبری تاسیسات آب شرب استان مازندران

مدیر دفتر انرژی و بهره‌برداری آبفای مازندران خبر داد:

راه‌اندازی مرکز پایش و راهبری تاسیسات آب شرب استان مازندران

مازندشورا: مدیر دفتر انرژی و بهره‌برداری آبفای مازندران از راه‌اندازی مرکز پایش و راهبری تاسیسات آب شرب استان مازندران در محل ایستگاه پمپاژ قدیمی شهر ساری خبر داد

مازندشورا: مدیر دفتر انرژی و بهره‌برداری آبفای مازندران از راه‌اندازی مرکز پایش و راهبری تاسیسات آب شرب استان مازندران در محل ایستگاه پمپاژ قدیمی شهر ساری خبر داد.

  "عباس اکبرنژاد" با اشاره به اینکه این ایستگاه پس از 38 سال، با نوسازی و مرمت به عنوان ساختمان مرکز کنترل و تله متری تاسیسات منابع آب شرب (مپرا) مورد استفاده قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: از ابتدای سال گذشته با احداث و تجهیز و راه‌اندازی یک باب ایستگاه پمپاژ در مجاورت این ایستگاه قدیمی به همت همکاران معاونت مهندسی و توسعه و امور آبفاشهری ساری، ایستگاه قدیمی از مدار بهره‌برداری خارج شد.

مدیر دفتر انرژی و بهره‌برداری آبفای مازندران ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و در راستای استفاده بهینه از فضا و تاسیسات موجود، معاونت بهره‌برداری با تأیید مدیرعامل شرکت، احداث و تجهیز فضاهای ایستگاه قدیمی به عنوان مرکز کنترل و پایش از راه دور تاسیسات آب شرب را در دستور کار قرار داد.

اکبرنژاد، تصریح کرد: تاسیسات قدیمی ایستگاه شامل الکتروپمپ‌ها، لوله‌ها، اتصالات و شیرآلات، تابلوهای برق، دیزل ژنراتور و کابل‌ها بر طبق برنامه‌ریزی انجام شده جمع‌آوری و حتی الامکان در بخش دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گفتنی است طرح جانمایی و الزامات ساختمان کنترل و تله‌متری تاسیسات منابع آب شرب توسط بخش خصوصی تهیه شد و مقرر شد معاونت بهره‌برداری با همکاری معاونت مهندسی توسعه نسبت به احداث و تجهیز ساختمان مذکور اقدام نماید.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : راه‌اندازی مرکز پایش و راهبری تاسیسات آب شرب استان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها