مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11169 -تاریخ انتشار : شنبه 13 آذر 1395 -ساعت : 20:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حرکت رو به جلو بازار مسکن در کشور

حرکت رو به جلو بازار مسکن در کشور

مازندشورا: حامد مظاهریان در حاشیه و اسم اعطای اعتبارنامه اعضای شورای مرکزی هفتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در جمع خبرنگاران گفت: براساس آمار جدیدی که بانک مرکزی در آبان اعلام کرد بازار مسکن در آستانه خروج از رکود است

مازندشورا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با رشد معاملات در ماه های اخیر، بازار مسکن گام های خروج از رکود را برداشته است.

حامد مظاهریان در حاشیه و اسم اعطای اعتبارنامه اعضای شورای مرکزی هفتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در جمع خبرنگاران گفت: براساس آمار جدیدی که بانک مرکزی در آبان اعلام کرد بازار مسکن در آستانه خروج از رکود است.

وی با اشاره به اینکه رونق معاملات به معنای افزایش قیمت نیست ، گفت : موافق اینکه همه سرمایه ها صرف ساختمان سازی شود نیستیم و فرآیندها متناسب با وضعیت اقتصادی کشور است.

مظاهریان گفت: امروز جلسه هفتمین شورای مرکزی نظام مهندسی تشکیل شد که برطبق قانون اولین جلسه شورا با ریاست وزیر تشکیل و 3 نفر به عنوان ریاست نظام مهندسی ساختمان به رئیس جمهور پیشنهاد می شود.

وی افزود: ساختمان ها سرمایه ملی مردم است و باید رفاه را تامین کند و ساختمان ها با کیفیت بیشتر ساخته شود.

مظاهریان ادامه داد: امیدواریم با دینی که مهندسان دارند حوادث ساختمانی کاهش یابد ، مصرف انرژی کمتر شود و شاهد معماری با کیفیت تری باشیم.

وی تصریح کرد: یکی از شاخص های حرفه ای مهندسین متصل شدن به اخلاق حرفه ای است و باید روابطی تنظیم کنیم تا در چرخه صنعت ساختمان خلاقیت و پویایی ایجاد شود.


منبع : خبرگزاری صدا و سیما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رکود مسکن - بانک مرکزی - خروج از رکود -

نظر شما در مورد : حرکت رو به جلو بازار مسکن در کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها