مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11195 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آذر 1395 -ساعت : 10:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هیچ مسؤولی سراغی از من نگرفت/ هیچ‌کدام از دو نماینده مجلس شهرم را تا به امروز ندیدم

گلایه های دارنده طلای پاراالمپیک ریو:

هیچ مسؤولی سراغی از من نگرفت/ هیچ‌کدام از دو نماینده مجلس شهرم را تا به امروز ندیدم

مازندشورا: دارنده طلای پاراالمپیک ریو در رشته والیبال نشسته گفت: بیش از 15 سال در عرصه ورزش فعالیت می‌کنم و به جرأت می‌توانم بگویم تا به امروز هیچ تسهیلاتی از این شهر نگرفتم و تنها به عشق مردم ادامه می‌دهم

مازندشورا: مجید لشکری با بیان اینکه من تقریباً سه ماه قبل، بعد از بازی‌های پاراالمپیک وارد ایران شدم، اظهار کرد: به جز کسانی که در روز استقبال از من آمده بودند مسؤول دیگری سراغی از من نگرفت و حالی از من نپرسید.

وی افزود: در روز استقبال مانند همیشه قول و وعده‌های زیادی به قهرمانان و مدال‌آوران داده می‌شود و به من هم قول‌هایی دادند و قرار بر این شد که بعد از ماه محرم و صفر این وعده‌ها عملی شود و حال بعد از اتمام این دو ماه منتظریم تا ببینیم چه می‌شود.

دارنده مدال طلای پاراالمپیک ریو در رشته والیبال نشسته با انتقاد از نماینده‌های مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تا به امروز هیچ‌یک از این دو نماینده را ندیدم و تماسی با من نداشتند.

وی با بیان اینکه جز حمایت، توقعی از هیچ‌کس ندارم و با تکیه بر توانایی و داشته‌های خود ادامه مسیر خواهم داد، اضافه کرد: از مسؤولان شهر و استان تقاضا دارم به ورزش معلولین بیشتر توجه کنند چراکه آنها با وجود مشکلات بسیار، خیلی وقت‌ها از افراد سالم هم پیشی ‌می‌گیرند.

دارنده طلای پاراالمپیک ریو در رشته والیبال نشسته بیان کرد: بیش از 15 سال در عرصه ورزش فعالیت می‌کنم و به جرأت می‌توانم بگویم تا به امروز هیچ تسهیلاتی از این شهر نگرفتم و تنها به عشق مردم ادامه می‌دهم چراکه خود را قائم‌شهری می‌دانم و از اینکه بتوانم با قهرمانی‌هایم دل مردم را شاد کنم، خوشحال هستم.

لشکری تصریح کرد: به‌دلیل اینکه محل تمرینم شهرستان ساری بود شاید خیلی‌ها مرا ساروی بدانند ولی من قائم‌شهری هستم و خود را قائم‌شهری می‌دانم.

وی به قول اشتغالش در بازگشت از مسابقات پاراالمپیک اشاره کرد و گفت: استخدام قهرمانان المپیکی و پاراالمپیکی مصوبه لایحه مجلس است و باید منتظر اقدام وزارت ورزش، کمیته المپیک و پاراالمپیک بود تا رایزنی آنان با مجلس بتواند زمینه جذب قهرمانان را فراهم کند و تا به امروز اتفاق خاصی برای من رخ نداده است.

دارنده طلای پاراالمپیک ریو در رشته والیبال نشسته با بیان اینکه گاهی پیشنهاداتی از شهرهای دیگر برای بازی در تیم‌های مختلف دریافت می‌کنم، تصریح کرد: به‌عنوان یک قائم‌شهری به شهر و مردمم احساس دِین دارم و نمی‌توانم قبول کنم که برای شهر دیگری مقام‌آوری کنم.

لشکری در پایان گفت: از مسؤولان انتظار دارم که قهرمانان شهرستان و به‌ویژه جوانان و نوجوانان را دریابند و تنها حرفم این است که طوری رفتار نکنند که روزی برای نداشته‌های خود حسرت بخوریم.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پاراالمپیک - امروز - اینکه - دارنده - قائم‌شهری - قهرمانان - نشسته - والیبال - شهرستان - تصریح - لشکری - ادامه - مسؤولان - می‌کنم - می‌دانم - چراکه - قائم‌شهر - ندیدم - نماینده - تسهیلاتی - نگرفتم - استقبال - دیگری -

نظر شما در مورد : هیچ مسؤولی سراغی از من نگرفت/ هیچ‌کدام از دو نماینده مجلس شهرم را تا به امروز ندیدم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها