مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 112 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 دی 1394 -ساعت : 08:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سلب عضویت یک عضو شورای شهر در مازندران

براساس رای هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراها؛

سلب عضویت یک عضو شورای شهر در مازندران

مازند شورا : معاون عمرانی استاندار مازندران و دبیر شورای حل اختلاف رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی مازندران از سلب عضویت یک عضو در شورای شهر بابل خبر داد....

مازند شورا : معاون عمرانی استاندار مازندران و دبیر شورای حل اختلاف رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی مازندران از سلب عضویت یک عضو در شورای شهر بابل خبر داد
علی نبیان افزود: طبق صورت‌جلسه مورخه ۱۲ دی‌ماه سال جاری هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان، رأی سلب عضویت یک عضو شورای شهر بابل ابلاغ شد.
وی بیان کرد: طبق بند یک صورت‌جلسه مورخه ۲۸ خردادماه سال گذشته شورای شهر بابل در خصوص اعمال قانون برای احدی از اعضای شورای اسلامی در جلسه هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان مطرح شد و پس از بحث و تبادل‌نظر حقوقی رأی هیئت ابلاغ شد.
نبیان گفت: با توجه به سوء عملکرد این عضو شورای شهر بابل و حدود عملکرد سوء ایشان که باعث تنش‌های اجتماعی در سطح شهر شده است و شکایات سایر اعضای شورا و شهردار و مسئولان سیاسی، امنیتی و انتظامی شهرستان به استناد بند ۶ ماده ۸۲ مورخ ۲۷ آبان ماه ۸۶ حکم به سلب عضویت این عضو شورای شهر از باقیمانده مدت شورا صادر و اعلام‌شده است.
وی افزود: در شورای هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان، مسئولان قضایی، استاندار، دو نفر از نمایندگان مجلس به‌عنوان ناظر و غیره حضور دارند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سلب عضویت یک عضو شور - -

نظر شما در مورد : سلب عضویت یک عضو شورای شهر در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها