بنرهای بیت‌المال که شورا و شهرداری قائمشهر برای رئیس کربلایی‌شده‌شان رونمایی کردند!

تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 آذر 1395 - ساعت : 11:28

کد مطلب: 11471 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گلایه جمعی از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان از شهرداری قائمشهر؛

بنرهای بیت‌المال که شورا و شهرداری قائمشهر برای رئیس کربلایی‌شده‌شان رونمایی کردند!

مازندشورا: این بنرها برای یک زائر حسینی است؟ یا سیاسی کاری های حضرات است که سیمای قائمشهر را زخم آلود می کند؟ عطر حسینی شدن جناب مستطاب جعفر احمدی در شهر نپیچیده که شما با بنرها واستندها اصرار بر عطرآگین کردن آن دارید!

مازندشورا:به‌دنبال بازگشت جعفر احمدی رئیس شورای اسلامی شهر قائم‌شهر و بنرهای متعددی که از وی در سطح شهر به‌مناسبت «زیارت قبول» از سوی مدیریت شهری نصب شد، جمعی از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان شهرستان قائمشهر نامه‌ای را در فضای تلگرامی منتشر کرده‌اند که مشروح آن در ادامه می‌آید.

باید از غربت یادگاران شهدا در شهر مزین به نام مبارک قائم آل محمد (ص) به خدا پناه برد! غربت خانواده های شهدای قائمشهر زیر سایه شهردار و شورای شهر و مسئولین بابصیرت!
بنرهای بیت‌المال که شورای شهر و شهرداری قائمشهر برای رییس کربلایی شده شان، رونمایی می‌کنند!
شاید روزی که شروع به کار شوراهای اسلامی از نهم اردیبهشت ماه ۱۳۷۸ و همزمان با پیام امام راحل و عظیم الشانمان و با ماهیت یک نهاد مردمی! ،‌ فعالیت خویش را آغاز کرده بود ،‌کسی تصور نمی کرد که اعضای این شورای مردمی! روزی کارد را به استخوان خاندان عزیز و بزرگ شهدا برسانند! 
کسی تصور نمی کرد که مظلومیت منتسبین به شهدای عزیز آن هم در استان لاله خیز مازندران ،‌ با بی توجهی ها و فشار های همین حضرات شورا به اوج خود برسد!
کسی تصور نمی کرد که پدر و مادر عزیز دو شهید گرانقدر در سایه بی توجهی همین حضرات ،‌ آن هم در قائمشهری که پیشانی اش ، مزین به نام سرداران و شهدای غیور است ،‌در غربت تشییع شوند و دریغ شورا نشین ها و مسئولان بی اطلاع قائمشهر از یک قدم و یک قلم!
آری! قلمی که چندروزیست بر در و دیوار قائمشهر ، خبر غربت خانواده های شهدا را فریاد می زند! خبر معطر شدن رییس شورای شهر قائمشهر به عطر زیارت حرم سید الشهدا! 
سیدالشهدایی که با علم کامل به شهادت ، راهی سفر شد تا امروز امثال احمدی ها عزم سفر کنند تا با پول بیت المال و از کیسه شهردار و اعضای شورای شهر خرج بنرها و استندها  در شهری شود که اهالی آن ، چندروزیست به غم هجرت پدرو مادر دو شهید مظلوم عزادار هستند!
آقای شهردار! حضرات شورای شهر قائمشهر!
فراموش کرده اید که پیاده روی عظیم اربعین خودجوش و یک امر شخصیست و کثرت بنرهای بازگشت اقای جعفر احمدی چه دخلی به مردم و بیت المال مسلمین دارد؟ 
فراموش کرده اید که کشتی قدرت چندروزه ی شما بر روی دریای خون های همین سرداران و شهدای جان بر کف شهرمان حرکت می کند؟ معنویت وجودی جناب مستطاب احمدی ،‌رییس شورای شهر چقدر بیشتر از پدر ومادر مظلوم شهیدی است که معنویت را با خون خود معنا کردند؟ جناب احمدی بر بارگاه کدام امیر مومنان(ع)  بوسه زده اند که شهر را زیبنده ی حیف ومیل بیت المال می کنید تا ثابت کنید که ترسی از شمشیرعدالت علی(ع) ندارید!؟
این بنرها برای یک زائر حسینی است؟ یا سیاسی کاری های حضرات است که سیمای قائمشهر را زخم آلود می کند؟ عطر حسینی شدن جناب مستطاب جعفر احمدی در شهر نپیچیده که شما با بنرها واستندها اصرار بر عطرآگین کردن آن دارید!
این عطرشهداست که در تشییع غریبانه و سوزناک پدر و مادر دو شهید گرانقدر انقلاب خمینی کبیر(ره) شرکت کرده اند و شهر را معطر کرده اند نه بازگشت جناب جعفر احمدی!
بنرهای بیت‌المال که شورا و شهرداری قائمشهر برای رئیس کربلایی‌شده‌شان رونمایی کردند!
شهردار و شورای شهر قائمشهر! مسئولین ونمایندگان بی خبر از مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی!
یک پیام خشک و خالی و یک حضور ساده در مراسمات این یادگاران شهید که به فرموده امام عظیم الشان صاحبان این کشور و آبروی این مردم هستند ،‌ زیبنده تر نبود از بنرها و استندهای کثیر و آنچنانی ، در سطح شهر قائمشهر برای رییس معطر شده شورای شهر؟!!
آقای شهردار! حضرات شورای شهر قائمشهر! مسئولین و نمایندگان بی خبر از مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی!
کربلا به رفتن نیست ، به شدن است، که اگر به رفتن بود ،‌ شمر، از همه کربلایی تر بود! 
باید از غربت خاندان بزرگ شهدا ، آن هم در شهر مزین به نام مبارک قائم آل محمد(ص) به خدا پناه برد!
وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ
جمعی از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان شهرستان قائمشهر

منبع : تیتر امروز

برچسب ها : #شهرداری قائمشهر #شورای اسلامی قائمشهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بنرهای بیت‌المال که شورا و شهرداری قائمشهر برای رئیس کربلایی‌شده‌شان رونمایی کردند!

*

*


X https://sport45.site/