مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1153 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 خرداد 1393 -ساعت : 12:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تغییرات در آموزش و پرورش مازندران احساسی و سیاسی نیست

مازند شورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: هرگونه تغییرات در استان با مطالعه است و احساسی و سیاسی عمل نمیکنیم زیرا ما مدیون خون شهدا هستیم و باید پاسخگو باشیم.

مازند شورا: سیدعلی قاسمی در حاشیه  آیین تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش شهرستان بابلسر در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید برپرهیز از برخورد و رفتار سیاسی و فراهم نمودن بستر بدور از فضای احساسی در آموزش و پرورش گفت: باید رسالت عظیم خود را بدون نگاه سیاسی انجام داده و  صحنه عمل را جدی بگیریم تا دولت در راستای ارتقای نظام اسلامی به سوی اعتلا جامعه پیش رود.

وی با اشاره به عزل و نصب ها ی صورت گرفته در استان گفت: کمیته انتصاب آموزش و پرورش با ترکیب 11 نفره بیش از 130 شاخص مدیریتی  را در نظر گرفته اند که برای انتصاب ها لحاظ می شود.

این مسئول در ادامه به نقش نیروی انسانی در مدیریت اشاره کرد و اظهار کرد: در مدیریت ، چیزی ارزشمندتر از نیروی انسانی نیست و اگر نیروی انسانی متناسب در اختیار نباشد، به توفیقاتی دست نمی یابیم و یاس جامعه را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در توسعه فرهنگ عمومی و سازمانی با تکیه بر سیره اهل بیت نقش اثرگذاری در جامعه دارد، اظهار کرد: زیر بنای توسعه کشور توجه به فرهنگ بخصوص فرهنگ غنی اسلام است.
 

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید علی قاسمی - آموزش و پرورش - مازندران - تغییرات - احساسی و سیاسی - -

نظر شما در مورد : تغییرات در آموزش و پرورش مازندران احساسی و سیاسی نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها