مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11545 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 آذر 1395 -ساعت : 03:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با قدرت بیشتری بازی‌های نیم فصل دوم را آغاز می‌کنیم

علی کریمی مدیر فنی باشگاه دسته اولی خونه به خونه:

با قدرت بیشتری بازی‌های نیم فصل دوم را آغاز می‌کنیم

مازندشورا: مدیرفنی باشگاه خونه به خونه ، بدشانسی را عامل از دست دادن امتیازهای چهار مسابقه گذشته این تیم دانست و گفت : تیم ما بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و متاسفانه در بازی های گذشته با بدشانسی امتیازها را از دست دادیم

مازندشورا: علی کریمی در پایان دیدار خونه به خونه و ملوان انزلی در بابل افزود : من از سال گذشته و به درخواست مالک باشگاه درخدمت این تیم بودم و در چند ماه گذشته و به علت مشغله زیاد و کارهای شخصی که داشتم ، مدتی درگیر کارهای خودم بودم و مدتی از این تیم دور بودم.

وی ادامه داد : البته به صورت تلفنی با مالک باشگاه درخصوص وضعیت و عملکرد تیم در ارتباط بودم و با توجه به درخواست جدید مالک باشگاه ، حکمی برای من زدند و تا مدیرفنی باشگاه باشم.

مدیرفنی باشگاه خونه به خونه گفت : این حق باشگاه است که کمیته فنی داشته باشد، ودر هر شرایط وبه خصوص وضعیت حساس ، با صحبت وتبادل نظر با کادرفنی مشکلات وضعف فنی تیم برطرف شود.

کریمی افزود : کمیته فنی نباید به این فکر کنند که مربی را خراب کنند و مشکل آفرین برای کادر فنی باشند، این تفکر حالا از سوی سرمربی یا هر فرد دیگری که باشد ، کاملا اشتباه است و هدف همه از کادرفنی یا کمیته فنی باشگاه براین است که کمک شود تا تیم عملکرد بهتری در مسابقات لیگ داشته باشد.

** مرزبان با پیشنهاد ما به خونه به خونه آمد

وی با بیان اینکه حضور علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی تیم خونه به خونه با مشورت وی با مالک و دیگر مسئولان باشگاه بوده است ، گفت : انتخاب کمیته فنی در حیطه مربی یا سرمربی باشگاه نیست وحق باشگاه است که ایجاد شود تا نشود.

بازیکن سابق تیم های ملی و باشگاه پرسپولیس تصریح کرد : حضور من درکمیته فنی به معنای دخالت در کار سرمربی نیست و برای تبادل نظر است و اینکه بتوان با کمک و مشاوره و نظرهای جمعی ، مشکلات تیم را به سمت بهتر شدن برطرف کرد.

** بازیکنان وکادرفنی خوبی داریم

مدیرفنی باشگاه خونه به خونه ، بدشانسی را عامل از دست دادن امتیازهای چهار مسابقه گذشته این تیم دانست و گفت : تیم ما بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و متاسفانه در بازی های گذشته با بدشانسی امتیازها را از دست دادیم.

کریمی افزود : بازیکنانی که ما در این فصل در تیم خونه به خونه دراختیار داریم، آرزوی هر تیمی در لیگ یک است که حداقل 3 تا 4 بازیکن به مانند بازیکنان تیم ما داشته باشد.

وی ادامه داد : در تعطیلات یک ماهه نیم فصل ، زمانی خوبی دراختیار داریم که نقاط ضعف خودمان را برطرف کنیم وبا قدرت بیشتری بازی های نیم فصل دوم را آغاز کنیم.

تیم خونه به خونه مازندران در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصر چهارشنبه در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل میزبان تیم صدرنشین ملوان بود و در نهایت با شکست 2برصفر میهمان خود با 27 امتیاز به رده سوم جدول رده بندی این رقابتها صعود کرد.


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : باشگاه - کمیته - سرمربی - کریمی - گذشته - برطرف - افزود - بازیکنان - مرزبان - داریم - مشکلات - دراختیار - اینکه - بدشانسی - بازیکن - کادرفنی - ادامه - خبرنگار - چهارشنبه - دخالت - ملوان - درخواست - عملکرد - وضعیت - کارهای - مدیرفنی -

نظر شما در مورد : با قدرت بیشتری بازی‌های نیم فصل دوم را آغاز می‌کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها