مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1157 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 خرداد 1393 -ساعت : 12:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طراحی و نصب یادمان سرداران و 350 شهید فریدونکنار

مازند شورا: شهردار فریدونکنار از طراحی و نصب یادمان سرداران و 350 شهید این شهرستان در سطح این شهر ساحلی و توریستی خبر داد.


به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی شهرداری فریدونکنار، نشست شهردار و شورای اسلامی شهر فریدونکنار با ستاد برگزاری یادواره سرداران و 350 شهید شهرستان فریدونکنار در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

علی خان‌بابایی شهردار فریدونکنار در این جلسه گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌ریزی و عمکل می‌کنیم.

وی با بیان اینکه همکاری موردنظر در راستای طراحی و نصب یادمان شهدای شهرستان فریدونکنار در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: هماهنگی و تعامل در طراحی و ساخت تابلوی سرداران و 350 شهید سرافراز با ستاد برگزاری یادواره شهدای فریدونکنار هماهنگی و تعامل داریم.

شهردار فریدونکنار از ارائه طرح و سازه تابلوی سرداران و 350 شهید این شهرستان خبر داد و گفت: مقرر شد سازه تابلوی شهرستان فریدونکنار در اسرع وقت به مرحله بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری در همه اموری که موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد، تمکین دارد.

خان بابایی ادامه داد: تابلوهای یادمان سرداران و 350 شهید شهرستان فریدونکنار را با وزن، ابعاد و سازه‌ای مناسب اجرا می‌کنیم.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر فریدونکنار تمام تلاش و برنامه‌ریزی لازم را دارند تا به نحوی شایسته و زیبا در اشاعه این امور ارائه طریق و انجام وظیفه کنند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : طراحی و نصب یادمان - سرداران - 350 شهید - فریدونکنار - خان بابایی - -

نظر شما در مورد : طراحی و نصب یادمان سرداران و 350 شهید فریدونکنار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها