مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11624 -تاریخ انتشار : جمعه 19 آذر 1395 -ساعت : 15:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دو عنصر خبیث در ایام فتنه پارچه سبز بستند تا ریشه نظام را مورد هجوم قرار دهند

حسن روحانی امام جمعه بابل:

دو عنصر خبیث در ایام فتنه پارچه سبز بستند تا ریشه نظام را مورد هجوم قرار دهند

مازندشورا: دو عنصر خبیث در ایام فتنه اصل نظام را زیرسئوال بردند و پارچه سبز بستند تا ریشه نظام اسلامی را مورد هجوم قرار دهند اما نظام اسلامی با بهترین و کامل‌ترین امکانات در منزلشان آنها را مورد حمایت قرار می‎دهد و هر بیماری کوچکی داشته باشند در پناه رحمت نظام اسلامی در بهترین مراکز درمانی درمان می‌شوند و امکانات تفریحی زیادی برای آنها تدارک دیده شده است

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بابل با گرامی‌‌داشت سالروز امامت امام زمان (عج)، اظهار کرد: اگر طهارت روحی و باطنی داشته باشید امام عصر (عج) خودش به سمت شما می‌آید، از جمله برکات امام عصر در دوران غیبت دفع بلا از جهان تشیع است و خداوند به برکت وجود امام عصر این بلاها را از شیعیان دفع می‌کند زیرا اگر امام عصر نباشد زمین با اهل آن در هم می‌ریزد.

وی با اشاره به اینکه خداوند متعال مدار هدایت مردم را به دست مبارک امام عصر(عج) قرار داد، افزود: برخی به بهانه ماه ربیع که منتسب به امامت امام عصر(عج) است به مذاهب و گروه‌های دیگر اهانت می‌کنند با وجود اینکه مطلع هستند که دشمن انگشت خود را روی این صحنه گذاشته و درصدد برجسته کردن اختلافات دینی در بین مسلمانان است.

امام جمعه بابل تصریح کرد: امروز عنصری پلید، کتابی علیه همسر پیامبر (ص) می‌نویسد و یک مفتی وهابی آن را بزرگ‌ترین خدمت به وهابیت و بهانه‌ای برای کشتن شیعیان می‌داند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: این مفتی وهابی در فضای امن در مراسمی به مقدسات دیگر اهانت می‌کند که تاوان این مراسم و این اهانت‌ها را شیعیان در سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان و نیجریه باید بدهند.

روحانی با اشاره به اینکه برخی افراد کج‌فکری نکنند و به بهانه ولایت‌مداری و ولایت‌گری صحنه‌هایی انجام ندهند که آثار این صحنه‌های تلخ را افراد دیگری پس بدهند، خاطرنشان کرد: اینها گناهان و کج‌فکری بزرگی است، نباید گذاشت این آتش برافروخته دامن شیعیان دیگر را بگیرد.

وی در بخش دیگری ادامه داد: آمارهای تکان‌دهنده از نمازگریزی وجود دارد که ناشی از بی‌توجهی به نماز است، با وجود برکات نماز و اثرات بزرگ آن که مهم‌ترین اثر آن دور کردن جامعه از آسیب‌های اجتماعی است.

امام جمعه بابل تصریح کرد: در جامعه با بی‌خیالی در امر فرهنگ و عقاید مواجه بوده و فرهنگ رها شده است، با وجود نفوذ دشمنان و هشدارهای مکرر مقام معظم رهبری مسائل فرهنگی آنچنان مورد توجه قرار نمی‌گیرد و همه نگاه‌ها به اقتصاد معطوف شده است در حالی که فرهنگ مقدم بر اقتصاد است و باید این دو در کنار هم دیده شوند.

این مسؤول افزود: با وجودی که حقوق‌های نجومی با برخورد منکرانه و محکومیت کامل شکل گرفت اما کم‌کم تعابیر عوض شد و با تعابیر دیگری مانند حقوق‌های نامتعارف تغییر نام یافت.

روحانی افزود: برخی مسؤولان دولتی، گیرندگان حقوق‌های نجومی را ذخایر انقلاب نام بردند این مسأله بزرگ‌ترین ضربه را بر اعتماد مردم وارد کرد.

وی اظهار کرد: بنا بر اذعان مسؤولان قضایی، حتی یک گزارش و یک نفر هم درباره برداشت‌ها و حقوق‌های نجومی به دستگاه قضایی از سوی دولت معرفی نشد تا مرهمی بر جراحت دل‌های مردم باشد.

امام جمعه بابل ادامه داد: باید معیارها مشخص شود، با متخلفان فیش‌های حقوقی نجومی در بازگرداندن اعتماد عمومی برخورد شود.

این مسؤول با تبریک روز دانشجو، اظهار کرد: جای تأثر است که در روز 16 آذر در برخی از دانشگاه‌ها از جمله در دانشگاه نوشیروانی صحنه‌هایی صورت گرفت که جای سئوال دارد.

روحانی خاطرنشان کرد: روز دانشجو که روز استکبارستیزی و روز نفرت نسبت به استکبار و آمریکا است و سه دانشجو برای اعلام نفرت آمریکا به شهادت رسیدند اما برخی در حال برعکس نشان دادن این مسئله هستند.

وی با انتقاد از نصب عکس عناصر خودفروخته در روز 16 آذر در دانشگاه نوشیروانی بابل، بیان کرد: آن هم عکس عناصری که در رأس فتنه 88 بودند و این نشان از مظلومیت نظام اسلامی است.

امام جمعه بابل افزود: در ترکیه شبه‌کودتا انجام شد و تصفیه خونینی از ژنرال‌ها، ورزا، قضات و کارکنان دستگاه اداری شد و بدون محاکمه اخراج شدند اما نظام ترکیه دچار مخاطره نشد، اما دو عنصر خبیث در ایام فتنه اصل نظام را زیرسئوال بردند و پارچه سبز بستند تا ریشه نظام اسلامی را مورد هجوم قرار دهند اما نظام اسلامی با بهترین و کامل‌ترین امکانات در منزلشان آنها را مورد حمایت قرار می‎دهد و هر بیماری کوچکی داشته باشند در پناه رحمت نظام اسلامی در بهترین مراکز درمانی درمان می‌شوند و امکانات تفریحی زیادی برای آنها تدارک دیده شده است.

این مسؤول فتنه را خط قرمز نظام برشمرد و اظهار کرد: چرا مسؤول نظام اسلامی در دانشگاه نوشیروانی بابل در جمع این‌ها می‌نشیند و سخنرانی می‌کند.

روحانی خطاب به معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، گفت: با توجه به فضایی که در دانشگاه نوشیروانی وجود داشت چرا در این مراسم شرکت کرده است.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - مسؤول - روحانی - امام جمعه بابل - حقوق‌های - نوشیروانی - دانشگاه - نجومی - شیعیان - افزود - اظهار - دیگری - می‌کند - خاطرنشان - دستگاه - دانشجو - اینکه - فرهنگ - برخورد - 16 آذر - روز دانشجو - اقتصاد - بهترین - آمریکا - ترکیه - اعتماد - بردند - تعابیر - افراد - برکات - خداوند - اشاره - امامت - گزارش - قضایی - معرفی - بهانه - اهانت - کج‌فکری - صحنه‌هایی - ادامه - بدهند - مراسم - تصریح - وهابی - جامعه -

نظر شما در مورد : دو عنصر خبیث در ایام فتنه پارچه سبز بستند تا ریشه نظام را مورد هجوم قرار دهند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها