مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11786 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آذر 1395 -ساعت : 12:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و فرهنگی در ساری

مهدی عبوری شهردار ساری:

۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و فرهنگی در ساری

مازندشورا: شهردار ساری با اشاره به اینکه ساری از سال‌های گذشته بسیار عقب‌مانده است، تصریح کرد: جفا است که به واسطه برخی سلیقه‌های منفی، شخصی و جناحی، بخواهیم خدمت به مردم را از خود سلب کنیم

مازندشورا: مهدی عبوری اظهار داشت: بودجه عمرانی شهرداری مرکز مازندران از 494 میلیارد و 699 میلیون به دو هزار و 525 میلیارد ریال در سال 95 رسیده است.

وی افزود: در چهار سال فعالیت شورای چهارم و شهرداری ساری در دوره مدیریت بنده، بالغ بر 10 هزار میلیارد ریال برای عمران و آبادی کلان شهر ساری هزینه شده است.

شهردار ساری با اشاره به اینکه مجموعه قراردادهای عمرانی شهرداری ساری در ابتدای فعالیت شورای چهارم و آغاز مدیریت بنده در سال 91 بالغ بر 180 قرارداد بوده است، تصریح کرد: این رقم در سالهای 92 تا 95 به ترتیب به ارقام 193، 262 و 353 رسیده است.

عبوری با بیان اینکه ساری در مسیر توسعه و آبادانی قرار گرفته است، افزود: بهتر است مدیران استانی و شهرستانی فعلی و برخی مدیران سابق مرکز استان، به جای نفاق، یکدلی و وحدت را در هفته وحدت به مرکز استان برگردانند.

شهردار ساری با اشاره به اینکه ساری از سال‌های گذشته بسیار عقب‌مانده است، تصریح کرد: جفا است که به واسطه برخی سلیقه‌های منفی، شخصی و جناحی، بخواهیم خدمت به مردم را از خود سلب کنیم.

عبوری با بیان اینکه فعالیت در همه مجموعه‌های شهرداری ساری تقویت شده است، افزود: امیدواریم با فعالیت مجدد کمیسیون‌های تخصصی شهرداری و افزایش درآمد در ماه‌های پایانی باقیمانده سال 95 بتوانیم نسبت به افتتاح پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و رفاهی مرکز استان برای شهروندان و مسافران اقدام کنیم.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های متعدد فرهنگی و گردشگری در سال‌های گذشته در مرکز استان، تصریح کرد: کلان شهر ساری بزودی به یکی از زیباترین شهرهای مازندران و شمال کشور تبدیل خواهد شد و در حوزه الکترونیک نیز شهر الکترونیک منطقه لقب خواهد گرفت.


منبع : تسنیم مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهدی عبوری - بودجه فرهنگی - منافع شخصی - بودجه عمرانی - شهرداری ساری -

نظر شما در مورد : ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و فرهنگی در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها