مکانیزم فعالیت برعهده اصلاح‌طلبان استان است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آذر 1395 - ساعت : 13:36

کد مطلب: 11789 چاپ به اشتراگ گذاشتن

برنامه اصلاح طلبان برای انتخابات شوراهای اسلامی؛

مکانیزم فعالیت برعهده اصلاح‌طلبان استان است

مازندشورا: قرار است از بین اعضای شورای عالی یک نفر به‌عنوان رابط هر استان انتخاب شود و برای مدیریت و تحقق شورای اصلاح‌طلبان استان اقدام کند اما مکانیزم فعالیت برعهده خود اصلاح‌طلبان استان است

مازندشورا: ژاله فرامرزیان دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره مصوبات جلسه یکشنبه (21 آذر) شورای سیاست‌گذاری گفت: در این جلسه شرح وظایف رابطین استان از طرف کارگروه استانها ارائه شد و درباره نحوه تشکیل شورای اصلاح‌طلبان مباحثی مطرح شد و مصوباتی داشتیم.

وی افزود: قرار است از بین اعضای شورای عالی یک نفر به‌عنوان رابط هر استان انتخاب شود و برای مدیریت و تحقق شورای اصلاح‌طلبان استان اقدام کند اما مکانیزم فعالیت برعهده خود اصلاح‌طلبان استان است.

دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره کارگروه چهارم این شورا که کارگروه راهبردهای کلان نام دارد، گفت: در جلسه روز یکشنبه شرح وظایف و ترکیب کارگروه چهارم از طرف کارگروه برنامه‌ریزی ارائه شد. مصطفی معین، جعفر توفیقی، محمدجواد حق‌شناس، الهه کولایی و مرتضی مبلغ هسته اولیه این کارگروه هستند که قرار است شرح وظایف و پیشنهادات را جرح و تعدیل کنند.

فرامرزیان درباره تشکیل شورای اصلاح‌طلبان استان تهران گفت: دستور جلسه بعدی تصمیم‌گیری درباره شکل‌گیری شورای اصلاح‌طلبان استان تهران است، همچنین شخص جدیدی به ترکیب شورای عالی سیاست‌گذاری اضافه نشده است.

به گزارش تسنیم، شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در آستانه انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی با حضور نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب و برخی چهره‌های غیرحزبی عضو این جناح سیاسی تشکیل شد تا برای انتخابات مجلس و نحوه ورود اصلاح‌طلبان برنامه‌ریزی کند اما با این حال برخی چهره‌ها و احزاب اصلاح‌طلب به کارکرد این شورا انتقادات جدی دارند.

پس از پایان انتخابات دور دوم مجلس دهم، این شورا به حالت تعلیق درآمد تا اینکه در اواخر مردادماه سال جاری تشکیل جلسه داد و کمیته‌ای برای بررسی اصلاح ساختارها و ترکیب جدید شورای عالی اصلاح‌طلبان تشکیل شد.


منبع : تسنیم

برچسب ها : #اصلاح طلبان مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مکانیزم فعالیت برعهده اصلاح‌طلبان استان است

*

*


X https://sport45.site/