مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11808 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 آذر 1395 -ساعت : 08:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وقوع ۴ تصادف در مازندران ۱۴ مصدوم برجا گذاشت

وقوع ۴ تصادف در مازندران ۱۴ مصدوم برجا گذاشت

مازندشورا: ساری - وقوع چهار حادثه تصادف در مازندران ۱۴ مصدوم و چهار کشته برجا گذاشت.

مازندشورا:زکریا اشکپور سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته براثر وقوع چهار حادثه ویژه تصادف در مناطق مختلف استان مازندران ۱۴ نفر مصدوم شدند و ۴ نفر جان باختند که سه نفر کودک بوده اند.

وی اظهار داشت: در حادثه اول در منطقه کرفا  (کوچکسرای قائمشهر) بین دو خودروی پراید، پنج زن مصدوم شدند که توسط آمبولانسهای پایگاههای اورژانس خیابان ساری و ۱۶ متری به بیمارستانهای ولیعصر و رازی قائمشهر منتقل شدند.

وی عنوان کرد: در حادثه دوم در جاده دریا منطقه سه راهی لاریم در اثر برخورد L۹۰ و کامیون بیک زن و مرد مصدوم شدند و یک دختر دو ساله نیز جان باخت و در حادثه سوم در منطقه عباس آباد تنکابن بین پراید ، وانت و عابر پیاده پنج نفر مصدوم شدند و این مصدومین همگی به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل شدند.

اشکپور ادامه داد: در حادثه چهارم در سوادکوه در منطقه ورسک، یک دستگاه کامیون بعد از برخورد با پراید بعد از طی مسیری واژگون شد و در این حادثه متاسفانه یک دختر بچه سه ساله و پسربچه شش ساله و راننده کامیون جان باختند و سرنشینان پراید به بیمارستان شهدای زیراب منتقل شدند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - مصدوم - پراید - منطقه - کامیون - منتقل - مازندران - تنکابن - بیمارستان - برخورد - باختند - اشکپور - استان - اظهار - تصادف - قائمشهر -

نظر شما در مورد : وقوع ۴ تصادف در مازندران ۱۴ مصدوم برجا گذاشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها