مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11855 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 آذر 1395 -ساعت : 18:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از رد صلاحیت شدگان غیرقانونی انتخابات شوراها دفاع می کنم

یوسف نژاد نماینده ساری و میاندورود:

از رد صلاحیت شدگان غیرقانونی انتخابات شوراها دفاع می کنم

مازندشورا: وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی روستا و شهر اظهار داشت: پیشنهاد می کنم در بحث نظارت ها موضوع با دید بازتری بررسی و امیدوارم نتیجه برای مشارکت حداکثری فراهم شود. بنده از حقوق افرادی که به صورت غیرقانونی رد صلاحیت می شوند، دفاع می کنم

مازندشورا: ارسطوقادری- فرماندار میاندورود-صبح امروز در مراسم شورای اداری و تودیع و معارفه شهردار سورک با اشاره به آماده سازی بسترها برای استقرار وحدت در جامعه اظهار داشت: اگر تریبونی در اختیار است باید به این نکته توجه داشت، نه اینکه انتقاد نکرد، بلکه باید تلاش کرد تا مانع رواج ناامیدی بین مردم شد.

قادری با بیان اینکه امروز با نام دین علیه دین توطئه می کنند، گفت: داعش و تکفیری ها دست پروده تفکرات نادرست و اعتقادات غلطی است که بلای جان دنیای اسلام شده اند.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهر متعلق به همه است، افزود: نمادِ شهر، عملکردِ شهرداری است، اما باید در این راه همراهی و همکاری کرد.

فرماندار میاندورود گفت: عمر مسئولیت ها کوتاه است و باید در این راه خادم‌ مردم بود.

وی در بخش پایانی سخنان خود با  انتقاد از عملکرد راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: در هفته دولت  با حضور معاون عمرانی استاندار وعده یکماهه برای اتمام‌ پروژه  دوربرگردان دادند اما هنوز به پایان رسیده است. پیگیری های متعددی صورت گرفت و قول دادند که دور برگردان دوم را هم تا قبل از عید تمام کنند اما هنوز نقشه اجرایی ان را تحویل پیمانکار ندادند.

وی همچنین با انتقاد از عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان ابراز داشت: هیچ توفیقی در بخش صنعت و معدن نداشتیم و نیاز است که مسئولان استانی با حضور در واحدهای صنعتی رافع مشکلات باشند.

علی اکبر قاسم زاده-رئیس شورای شهر سورک- نیز با انتقاد از به پایان نرسیدن دوربرگردان شهر سورک گفت: سورک در موضوع مالیات بر ارزش افزوده با توجه به استقرار صنایع و کارخانه های متعدد، مظلوم‌ واقع شده است.

مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

*در هیچ عزلی دخالت نکردم

علی اصغر یوسف نژاد- عضو هئت رئیسه و نماینده مردم ساری و میاندورد- هم در این جلسه اظهار داشت: ضیغ مالی و خشکسالی اعتباری در تمام‌مراکز دولتی وجود دارد و امیدواریم که نظرات رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه مشکلات دستگاه های دولتی و اداری را درک می کنیم، افزود: در خصوص مشکلات برف با وزرای مختلف جلساتی داشتیم که منتظریم نتیجه آن را در عمل ببینیم.

یوسف نژاد به موقعیت ویژه شهرستان در استان اشاره کرد و گفت: مسایل در شورای اداری مطرح شود و بنده به همراه همکار دیگرم آقای دامادی آمادگی داریم کارها را پیگیری کنیم.

وی گفت: استان مازندران به عنوان یک کلانشهر باید دیده شود؛ بنابر این ساری و میاندورود هم یکپارچه است و شکاف ایجاد کردن بی معناست، چرا که سیستم اداری ما در مرکز استان پاسخگوی این نیست که بتواند به ۴۰۰ روستا خدمات دهد.

 عضو هیآت رئیسه مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: جابجایی مسئولیت ها در نظام اسلامی طبیعی است و ما امیدواریم همه عزیزان از فرصتی که در اختیارشان قرار داده می شود، بهره لازم را ببرند.

وی با اشاره به تصویب کلیت طرح دهیاری ها در مجلس اظهار داشت: در کمیسیون های مربوط چکش کاری ها در حال انجام است.

 یوسف نژاد با بیان اینکه در موادی از بودجه سال۹۶ تغییراتی انجام شده است که از نظر مالی به نفع شوراها و شهرداری های کوچک است، افزود: بنده در هیچ عزلی دخالت نکردم در نصب هم اگر نظری از ما خواسته شود، کلیات را بیان می کنیم.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی روستا و شهر اظهار داشت: پیشنهاد می کنم در بحث نظارت ها موضوع با دید بازتری بررسی و امیدوارم  نتیجه برای مشارکت حداکثری فراهم شود. بنده از حقوق افرادی که به صورت غیرقانونی رد صلاحیت می شوند، دفاع می کنم.

یوسف نژاد با اشاره به مذاکرات انجام شده با وزرا گفت: کمیسیون تلفیق مجلس برای ورزش ۱۳۵۰میلیارد تومان از محل اعتبارات قطعی در نظر گرفته است که باید هر سال سال تحقق یابد.

نویسنده :
منبع : مازندنومه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : از رد صلاحیت شدگان غیرقانونی انتخابات شوراها دفاع می کنم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها