مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11860 -تاریخ انتشار : جمعه 26 آذر 1395 -ساعت : 20:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:

گسترش شادابی و نشاط فاخر سیاست دولت است

مازندشورا: رامسر - معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، گسترش شادابی و نشاط فاخر را از سیاست های دولت تدبیر و امید برشمرد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا یونسی جمعه شب در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس در رامسر، با گرامیداشت شب میلاد پیامبر اکرم (ص)، گسترش نشاط و شادابی فاخر، گسترش معرفت، دانایی، اخلاقیت و زیبایی فاخر را از سیاست های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: یگانه هنرمند عالم آفرینش خداوند بوده و انسان هنر خداوند به شمار می رود.

وی عنوان کرد: زندگی بدون وجود هنر ارزش ندارد زیرا هنر از عالم خیال نشات می گیرد و از جنس روح و نور است وبه همین دلیل هنرمند یک شخصیت روحانی به شمار می رود و هنر از جنس معنا است.

یونسی ادامه داد: روح پاک، بی آلایش، سرشار از عشق باعث زایش هنر می شود و هرچه جان انسان بی پیراسته باشد، هنر پاکتر و شریفتر است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ادامه داد: هنرمندان همواره در خدمت ارزش ها و فضیلت ها و در خدمت توسعه ایران اسلامی از همه چیز گذشتند و وظیفه ما است که هنرمند را قدر بدانیم و برصدر بنشانیم.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس جمعه شب با معرفی آثار برگزیده به کار خود در رامسر پایان داد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گسترش - هنرمند - المللی - جشنواره - رامسر - ادامه - خداوند - چهارمین - انسان - یونسی - امنیتی - سیاسی - استانداری - مازندران - سیاست - شادابی - معاون -

نظر شما در مورد : گسترش شادابی و نشاط فاخر سیاست دولت است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها