مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11904 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 آذر 1395 -ساعت : 13:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جذب برادر و داماد عضو شورای شهر آمل در شهرداری/ سهمی دیگر برای حامیان شهردار

شهرداری خانوادگی در آمل؛

جذب برادر و داماد عضو شورای شهر آمل در شهرداری/ سهمی دیگر برای حامیان شهردار

مازندشورا: جالب تر اینکه هر دو عضو شورا از حامیان جدی شهردار آمل هستند و تا به این لحظه بنابر تحقیقات ما فقط اقوام این دو نفر در شهرداری بکار گیری شده اند. حال با این وضعیت مالی نه چندان خوب مالی شهرداری آمل جذب نیروهایی از این قبیل چه مفهومی خواهد داشت؟

مازندشورا:بحث جذب اقوام نزدیک اعضای شورای شهر در شهرداری ها همیشه مطرح بود و بارها به آن پرداخته شداما بحث جذب غیر قانونی این افراد نکته ایست که باید از زاویه ای دیگر به آن نگریست.

اما بعد از اینکه مهندس نبیان معاونت عمرانی استاندار مازندران اعلام کرد جذب هرگونه نیرویی بدون اجازه استانداری ممنوع است شاهد جذب افرادی بودیم که در نوع خود جالب است.

بعد از اینکه خبر جذب داماد فردوس قربانی در سازمان عمران شهرداری واکنش های زیادی را بهمراه داشت اینبار شنیده ها حکی ازینست علیرغم اینکه برادر اکبر یوسفی نژاد جذب شهرداری شده است داماد او نیز در مجموعه شهرداری بکار گیری شده است که در نوع خود بسیار قابل توجه است.


مشخص نیست این چنین بی اعتنایی به قانون تا کجا باید ادامه داشته باشد و اگر مردم عادی  بهمین مجموعه مراجعه کنند با سدی بنام دستورالعمل قانونی مواجه خواهند شد.
اما جالب تر اینکه هم فردوس قربانی و هم یوسفی نژاد از حامیان جدی شهردار آمل هستند و تا به این لحظه بنابر تحقیقات ما فقط اقوام این دو نفر در شهرداری بکار گیری شده اند.حال با این وضعیت مالی نه چندان خوب مالی شهرداری آمل جذب نیروهایی از این قبیل چه مفهومی خواهد داشت؟

قظعا وقت آن رسیده سازمان بازرسی و معاونت عمرانی استانداری مازندران به بحث جذب نیروهای غیر قانونی در شهرداری آمل ورود کنند.امیدواریم دقیقا مشخص شود چند نفر بعد از اعلام دستورالعمل منع جذب توسط مهندس نبیان جذب شهرداری آمل شدند. این چه قانون ودستورالعملی است که کاملا با آن گزینشی برخورد می شود.قطعا انتظار می رود با این قضیه محکم برخورد شود.


منبع : خزر 24


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری آمل - شهردار آمل -

نظر شما در مورد : جذب برادر و داماد عضو شورای شهر آمل در شهرداری/ سهمی دیگر برای حامیان شهردار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها