مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 11989 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آذر 1395 -ساعت : 12:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز نام نویسی برای انتخابات شوراها قبل از ایام نوروز

در صورت موافقت مجلس؛

آغاز نام نویسی برای انتخابات شوراها قبل از ایام نوروز

مازندشورا: براساس جدول زمان‌بندی نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی از 30 اسفند تا ششم فروردین سال آینده انجام می‌شود»، گفت: برای سهل‌تر شدن کار داوطلبان و مجریان، طرحی در مجلس مطرح است تا این نام‌نویسی قبل از ایام تعطیلات نوروز باشدکه امیدواریم هر چه سریع‌تر در صحن علنی تصویب شود

مازندشورا: مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور با بیان این‌که «براساس جدول زمان‌بندی نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی از 30 اسفند تا ششم فروردین سال آینده انجام می‌شود»، گفت: برای سهل‌تر شدن کار داوطلبان و مجریان، طرحی در مجلس مطرح است تا این نام‌نویسی قبل از ایام تعطیلات نوروز باشدکه امیدواریم هر چه سریع‌تر در صحن علنی تصویب شود.

علی پورعلی مطلق مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور اظهار کرد: برای چاپ تعرفه‌های نخستین انتخابات میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هماهنگی‌های لازم با شورای نگهبان انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین برای چاپ تعرفه‌های پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هماهنگی‌های لازم با هیات مرکزی نظارت بر این انتخابات در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته و به زودی اقدامات لازم برای چاپ این تعرفه‌ها انجام می‌شود.


چاپ 200 میلیون تعرفه برای انتخابات سال آینده

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور یادآور شد: برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در سال آینده حداقل بیش از 200 میلیون تعرفه چاپ خواهیم کرد.

پورعلی مطلق افزود: در انتخابات سال آینده حداقل یک میلیون و 150 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی فعالیت می‌کنند که آموزش این عوامل در حال انجام است و تا ایام برگزاری انتخابات ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: براساس جدول زمان بندی برگزاری انتخابات از هیچ برنامه‌ای عقب نیستیم و تمامی برنامه‌ها براساس جدول زمان بندی پیش خواهد رفت.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور همچنین درباره برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در انتخابات سال آینده و هماهنگی‌های صورت گرفته با شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی، گفت: رایزنی‌ها با هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شورای‌های اسلامی شهر و روستا و شورای نگهبان تداوم دارد تا بتوانیم با هماهنگی ناظران در سال آینده بخشی از انتخابات را به صورت تمام الکترونیکی برگزار کنیم.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زمان انتخابات - شورای شهر -

نظر شما در مورد : آغاز نام نویسی برای انتخابات شوراها قبل از ایام نوروز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها