مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12076 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 دی 1395 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رقابت انتخاباتی نامزدهای جوان ساری/ چه کسی پیشتاز خواهد بود؟

نگاهی به وضعیت جوانان در هندسه انتخاباتی؛

رقابت انتخاباتی نامزدهای جوان ساری/ چه کسی پیشتاز خواهد بود؟

اختصاصی مازندشورا: باید در نظر داشت اگرچه چهره‌های جوان انتخابات شورای شهر ساری از رای منفی برخوردار نیستند و مشکلی از این بابت ندارند اما برای معرفی و ایجاد برند شخصی خود در رقابت با چهره‌های شناخته شده راه دشواری را در پیش دارند

اختصاصی مازندشورا: شهر ساری در  حالی آرایش انتخاباتی به خود گرفته است که از چندی قبل صف کشی‌های انتخاباتی جریانات مختلف سیاسی تشکیل شده و عناصر دخیل در شطرنج سیاسی مرکز استان با برخی تحرکات خود ضمن حذف برخی ازمهره‌های کلیدی جریان مقابل، کیش‌هایی نیز به یک دیگر داده‌اند.

در این میان اما چهره‌های جوان نیز پا به عرصه رقابت انتخابات گذاشته‌اند که از حیث سنی اگرچه جوان می‌باشند اما کم تجربه در حوزه‌های اجتماعی، سیاسی و ... نیستند اما با این همه بسیاری از این چهره‌های جوان برای اولین بار است که پا به عرصه رقابت انتخاباتی از جنس شوراها گذاشته‌اند.

عملکرد کلی چهره‌های جوان در  چهار دوره شوراه شهر ساری ضمن آنکه مفید نیز بوده است اما پرسشها و تردیدهای اساسی نیز ایجاد نموده است.

با این وجود نامزدهای جوان شهر ساری با تکیه بر آرای قومی، منطقه‌ای، گرایشات سیاسی و حمایت احتمالی برخی از نخبگان و خواص سیاسی امیدوار هستند بتوانند چند کرسی شورا را از آن خود نمایند.

گفتنی است چندی پیش محمدرضا عارف در مقام رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان بر سهم جوانان و بانوان از لیست‌های انتخاباتی شورا تاکید نمود.

از سویی باید در نظر داشت اگرچه چهره‌های جوان انتخابات شورای شهر ساری از رای منفی برخوردار نیستند و مشکلی از این بابت ندارند اما برای معرفی و ایجاد برند شخصی خود در رقابت با چهره‌های شناخته شده راه دشواری را در پیش دارند.

این چهره‌های جوان که بعضا افکار عمومی با نگاهی تردیدآمیز به آنها می‌نگرد، برای جلب اعتماد افکار عمومی ضمن معرفی خود باید از تجربیات کم خود در عرصه مدیریتی به خوبی دفاع نمایند تا بتوان برای مفید بودن کرسی‌ای که به دنبال آن هستند اعتمادزایی کنند.

از این حیث نقطه آغازین حرکت و مسابقه انتخاباتی این چهره‌های جوان از بسیاری از نامزدهای دیگر انتخابات در نقطه‌ای عقب‌تر قرارگرفته است و برای رسیدن به نقطه صفر نیاز دارند بخشی از خلاء معرفی خود را با راهکارهای مختلف جبران نمایند چرا که دیگر نامزدها به علت حضور در مناصب مختلف مدیریتی و حتی تجربه عضویت در شورا از این مرحله عبور کرده‌اند.

پایگاه خبری مازندشورا به زودی آنالیزی از پتانسیل‌ها و خلاءهای هر یک از نامزدهای جوان ساری را را ارائه خواهد نمود که افکار عمومی شناخت بهتری از وضعیت کاندیدای جوان ساری و جایگاه آنها در پازل انتخابات شورا پیدا نمایند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برند شخصی - حضور جوانان - انتخابات ساری - شورای شهر ساری - حضور جوانان در انتخا -

نظر شما در مورد : رقابت انتخاباتی نامزدهای جوان ساری/ چه کسی پیشتاز خواهد بود؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*