رقابت انتخاباتی نامزدهای جوان ساری/ چه کسی پیشتاز خواهد بود؟

تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 دی 1395 - ساعت : 12:54

کد مطلب: 12076 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نگاهی به وضعیت جوانان در هندسه انتخاباتی؛

رقابت انتخاباتی نامزدهای جوان ساری/ چه کسی پیشتاز خواهد بود؟

اختصاصی مازندشورا: باید در نظر داشت اگرچه چهره‌های جوان انتخابات شورای شهر ساری از رای منفی برخوردار نیستند و مشکلی از این بابت ندارند اما برای معرفی و ایجاد برند شخصی خود در رقابت با چهره‌های شناخته شده راه دشواری را در پیش دارند

اختصاصی مازندشورا: شهر ساری در  حالی آرایش انتخاباتی به خود گرفته است که از چندی قبل صف کشی‌های انتخاباتی جریانات مختلف سیاسی تشکیل شده و عناصر دخیل در شطرنج سیاسی مرکز استان با برخی تحرکات خود ضمن حذف برخی ازمهره‌های کلیدی جریان مقابل، کیش‌هایی نیز به یک دیگر داده‌اند.

در این میان اما چهره‌های جوان نیز پا به عرصه رقابت انتخابات گذاشته‌اند که از حیث سنی اگرچه جوان می‌باشند اما کم تجربه در حوزه‌های اجتماعی، سیاسی و ... نیستند اما با این همه بسیاری از این چهره‌های جوان برای اولین بار است که پا به عرصه رقابت انتخاباتی از جنس شوراها گذاشته‌اند.

عملکرد کلی چهره‌های جوان در  چهار دوره شوراه شهر ساری ضمن آنکه مفید نیز بوده است اما پرسشها و تردیدهای اساسی نیز ایجاد نموده است.

با این وجود نامزدهای جوان شهر ساری با تکیه بر آرای قومی، منطقه‌ای، گرایشات سیاسی و حمایت احتمالی برخی از نخبگان و خواص سیاسی امیدوار هستند بتوانند چند کرسی شورا را از آن خود نمایند.

گفتنی است چندی پیش محمدرضا عارف در مقام رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان بر سهم جوانان و بانوان از لیست‌های انتخاباتی شورا تاکید نمود.

از سویی باید در نظر داشت اگرچه چهره‌های جوان انتخابات شورای شهر ساری از رای منفی برخوردار نیستند و مشکلی از این بابت ندارند اما برای معرفی و ایجاد برند شخصی خود در رقابت با چهره‌های شناخته شده راه دشواری را در پیش دارند.

این چهره‌های جوان که بعضا افکار عمومی با نگاهی تردیدآمیز به آنها می‌نگرد، برای جلب اعتماد افکار عمومی ضمن معرفی خود باید از تجربیات کم خود در عرصه مدیریتی به خوبی دفاع نمایند تا بتوان برای مفید بودن کرسی‌ای که به دنبال آن هستند اعتمادزایی کنند.

از این حیث نقطه آغازین حرکت و مسابقه انتخاباتی این چهره‌های جوان از بسیاری از نامزدهای دیگر انتخابات در نقطه‌ای عقب‌تر قرارگرفته است و برای رسیدن به نقطه صفر نیاز دارند بخشی از خلاء معرفی خود را با راهکارهای مختلف جبران نمایند چرا که دیگر نامزدها به علت حضور در مناصب مختلف مدیریتی و حتی تجربه عضویت در شورا از این مرحله عبور کرده‌اند.

پایگاه خبری مازندشورا به زودی آنالیزی از پتانسیل‌ها و خلاءهای هر یک از نامزدهای جوان ساری را را ارائه خواهد نمود که افکار عمومی شناخت بهتری از وضعیت کاندیدای جوان ساری و جایگاه آنها در پازل انتخابات شورا پیدا نمایند.

نویسنده :

برچسب ها : #برند شخصی #حضور جوانان #انتخابات ساری #شورای شهر ساری #حضور جوانان در انتخابات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رقابت انتخاباتی نامزدهای جوان ساری/ چه کسی پیشتاز خواهد بود؟

*

*


X https://sport45.site/