مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12121 -تاریخ انتشار : شنبه 04 دی 1395 -ساعت : 08:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اگر خیری از شما به مردم نمی‌رسد شر نرسانید

امام جمعه بابل خطاب به اعضای شورای شهر:

اگر خیری از شما به مردم نمی‌رسد شر نرسانید

مازندشورا: امام جمعه بابل خطاب به اعضای شورای شهر با اشاره به اینکه نگاه مردم شهرهای دیگر را به این خطه عوض نکنید، افزود: اگر خیری از شما به مردم نمی‌رسد شر هم نرسانید، اگر راه خود را عوض نکنید و این رفتارهای قبیح ادامه پیدا کند این مردم برخورد دیگری با شما می‌کنند شما هم همگام با شهرداری به خدمت‌گزاری بپردازید

مازندشورا: حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر، اظهار کرد: خبرهای بدی از شورای اسلامی شهر بابل می‌شنوم، مردم از جریان‌های اخیر که در شورای اسلامی شهر بابل اتفاق می‌افتد گلایه‌مند هستند، اخبار ناراحت‌کننده‌ای است که جر و بحث‌ها و جملات زشت رد و بدل شده در این جلسات به بیرون منتشر می‌شود و رسانه‌ای کردن آن جلسات جزء خسارت در بیرون اثری ندارد.

وی خطاب به اعضای شورای شهر با اشاره به اینکه نگاه مردم شهرهای دیگر را به این خطه عوض نکنید، افزود: اگر خیری از شما به مردم نمی‌رسد شر هم نرسانید، اگر راه خود را عوض نکنید و این رفتارهای قبیح ادامه پیدا کند این مردم برخورد دیگری با شما می‌کنند شما هم همگام با شهرداری به خدمت‌گزاری بپردازید.

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه آثار تلاش‌ها و خدماتی که در شهرداری برای خدمت به مردم انجام می‌شود قابل مشاهده است، تصریح کرد: باید تلاش شود که خدمات بهتر و مناسب‌تری به این مردم شریف شود.

این مسؤول خطاب به اعضای شورای شهر بابل، خاطرنشان کرد: حریم این شهر را بشناسید، شما با آرای مردم انتخاب شدید و منتسب به این شهر هستید نباید چهره این شهرستان در اذهان مردم کشور خراب شود.

روحانی بیان کرد: نباید این رفتارهای کریه و زشت ادامه پیدا کند تا بیش از این مردم درگیر این مسائل نشوند.

وی 9 دی را یادآور حماسه بزرگ ملت ایران در مقابل فتنه عظیم 88 برشمرد و یادآور شد: 9 دی یادآور بدعهدی جنبشی به اصطلاح سبز است، جنبش سبز جنبشی سیاه بود که قصد براندازی نظام را داشت.

امام جمعه بابل ادامه داد: همه عناصر ضد انقلاب و همه آنهایی که با انقلاب زاویه داشتند دست به دست یکدیگر مشت محکمی علیه انقلاب شدند، دالایی لاما که خود را رهبر تبت می‌داند نیز همگامی خود را با فتنه‌گران نشان داد و از آنها حمایت کرد و غرب، شیطان بزرگ و صهیونیست ها برای حمایت از فتنه‌گران 88 با یکدیگر بسیج شدند.

این مسؤول اضافه کرد: فتنه 88 از همه امور گذشت و حتی روز عاشورا و عزاداران حسینی مورد هتک حرمت قرار گرفتند، به اموال عمومی حمله کردند تا جامعه را ناامن کنند.

روحانی با اشاره به اینکه عناصر بدبخت سران فتنه بستر حمله دشمن را فراهم، جریان انتخابات را بهانه کردند و بهانه‌سازی و لجاجت کردند، گفت: بسیاری از وزرای همین دولت فعلی هم در مسیر فتنه قرار گرفتند و برخی از آنها جملاتی نسبت به رهبر معظم انقلاب بیان کردند اما رهبر معظم انقلاب با سعه صدر با آنها توام با مدارا برخورد کردند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر بابل -

نظر شما در مورد : اگر خیری از شما به مردم نمی‌رسد شر نرسانید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها