طرح ویژه اقتصادی فناوری سبز در رامسر پیگیری می شود

تاریخ انتشار : شنبه 04 دی 1395 - ساعت : 19:47

کد مطلب: 12153 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار رامسر:

طرح ویژه اقتصادی فناوری سبز در رامسر پیگیری می شود

مازندشورا: رامسر - فرماندار رامسر با اشاره به برنامه‌ریزی برای ایجاد شهرک فناوری گفت: در حال پیگیری طرح ویژه اقتصادی فناوری سبز در شهرستان هستیم.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حسین شعبان سروری عصر شنبه در جلسه شورای اداری رامسر بابیان اینکه ازجمله محورهایی که برای رامسر برنامه‌ریزی کردیم، شهرک فناوری است اظهار داشت: در حال پیگیری تهیه طرح ویژه اقتصادی فناوری سبز رامسر هستیم.

فرماندار رامسر گفت: اگر این طرح اجرایی شود، رامسر علاوه بر قطب گردشگری کشور به قطب فناوری منطقه نیز تبدیل می‌شود.

وی از تفاهم‌نامه طرح هوشمند رامسر نیز سخن گفت واظهار داشت: با اجرای این طرح، صنایع پاک با حداقل آلایندگی و بیشترین ارزش‌افزوده و ایجاد اشتعال را در پی دارد.

سروری با اشاره به تهیه طرح جامع گردشگری رامسر در سال ۱۳۱۲ اظهار داشت: این رخدادی مهم بوده که نشان‌دهندهٔ جایگاه رفیع رامسر در جهان در آن مقطع از تاریخ است.

فرماندار رامسر گفت: خدمتگزاری در رامسر یک نعمت و فرصتی مغتنم بوده و آنانی که در رامسر قبول مسئولیت می‌کنند باید بدانند با رعایت چه اصول و ضوابطی به مردم خدمت کنند.

وی با اشاره به وضعیت سخت دولت در تأمین منابع مالی افزود: ما در این شرایط خاص بیش‌ازپیش نیازمند وفاق و همدلی و انسجام بوده و اگر در پی تضعیف و تخریب جریان سیاسی مقابل باشیم به‌جز آسیب، چیزی دیگر نصیب ما نخواهد شد.

فرماندار رامسر با اشاره به ویژگی‌های منحصربه‌فرد رامسر و القاب آن نظیر بهشت زمینی خدا، عروس شهرهای ایران و مروارید جهان گفت: داشته‌های بی‌بدیل رامسر، تعهد و وظیفه مدیران آن را سنگین‌تر می‌کند.

حسین شعبان سروری افزود: وجود آبگرم‌های معدنی در رامسر باعث شد تا از قدیم این شهرستان به گردشگری سلامت معروف شده و بر همین اساس دو محور برای رامسر طراحی کردیم که یکی از این محورها، گردشگری سلامت است.

وی اضافه کرد: گردشگری سلامت علاوه بر سودآوری می‌تواند ضامن محیط‌زیست زیبا و بی‌نظیر رامسر نیز باشد.


منبع : مهر - مازندران

برچسب ها : #رامسر #گردشگری #فناوری #فرماندار رامسر #فرماندار #اشاره #سلامت #سروری #افزود #کردیم #اقتصادی #پیگیری #شعبان #اظهار #علاوه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : طرح ویژه اقتصادی فناوری سبز در رامسر پیگیری می شود

*

*


X https://sport45.site/