مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1222 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 -ساعت : 11:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مادران شهدا برترین مادران طول تاریخ کشورمان می باشد

در واکنش به اقدام شهردار استانبول

مادران شهدا برترین مادران طول تاریخ کشورمان می باشد

مازند شورا: اخیراً شهردار استانبول از این مادر به عنوان برترین مادر و یا مادر سال یاد کرد به نوعی تبلیغات مشکوک برپا کرد.

مازند شورا: مدتی است که رسانه های داخلی و غربی حتی مسئولین کشورهای مختلف جهان در بحث گذشت یک مادر که از قصاص قتل فرزندش به احترام اینکه مادر دیگری داغدار نشود مباحث متعددی در بحث اقدام ارزنده این مادر مطرح ساختند که البته به اعتقاد بنده نیز این اقدام بسیار ارزشمند و معنوی می باشد اما در محافل عمومی بحث هایی مطرح کردند مبنی بر اینکه مسئولین قول احداث مدرسه فوتبال به نام آن قربانی را داده اند که حرفی سبک سرانه می باشد اما بسیاری از رسانه ها به جهت اینکه حکم قصاص اجرایی نشود مانور عظیمی بر روی این تصمیم دادند.

با اینکه اخیراً شهردار استانبول از این مادر به عنوان برترین مادر و یا مادر سال یاد کرد به نوعی تبلیغات مشکوک برپا کرد. آقایان فراموش نکنند حرمت مادران شهدا به عنوان برترین مادران طول تاریخ این شکور لقب یافته و فراموش نشود مادرانی که دسته های رعنای خود را نثار انقلاب نمودند مادرانی که بیش از سی سال است که چشم انتظار بازگشت اجساد مطهر فرزندانشان هستند مادرانی که طی 40 روز سه فرزند برومندشان را فدای انقلاب و میهن کردند چرا مدعیان تکریم و احترام به جایگاه مادران در کشورهای غربی و طرفداران حقوق مدنی از این اسطوره های صبر و مقاومت، ایثار و فداکاری تبلیغات نمی کنند؟

چرا شهردار استانبول از مادر شهیدی که 3 فرزندش برومندش را تقدیم انقلاب  و ارزش های دینی کرده اند، هیچ حرفی نمی زند؟ آیا مسئولین نباید قدری شک و تردید از اینکه حکم قصاص بنا بر هر دلیلی اجرا نشد که صدالبته کار انسانی نیز بوده، این همه مانور تبلیغاتی و تشریفاتی دادند ؟ بنده اعتقاد دارم زیر سایه همه هیاهو و تبلیغات باید موضوعاتی نهفته باشد که این همه سروصدا دارد خدا کند این همه مانور برای زیرسوأل رفتن اصل قصاص نباشد./ شعبان وفایی نژاد

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - استانبول - اعدام - قصاص - مادران شهدا - -

نظر شما در مورد : مادران شهدا برترین مادران طول تاریخ کشورمان می باشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها