مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12254 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 -ساعت : 09:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صدور 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز در سال

صدور 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز در سال

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: متاسفانه پارسال شاهد 700 مورد سانحه منجر به فوت و صدمه در استان در صنعت ساختمان بودیم که باید به سمت کاهش این آمار حرکت کنیم

مازندشورا:  استاندار مازندران گفت که سالانه 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز به ارزش 6 هزار میلیارد تومان در این استان صادر می شود .

استاندار مازندران گفت :متاسفانه پارسال شاهد 700 مورد سانحه منجر به فوت و صدمه در استان در صنعت ساختمان بودیم که باید به سمت کاهش این آمار حرکت کنیم .

وی ظرفیت های جامعه مهندسی ساختمان در کشور را بالا ارزیابی کرد و افزود : سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با بهره مندی از توان 33 هزار نفر عضو می تواند با برگزاری کنفرانس های مختلف در سطح ملی و استانی و آموزش و فرهنگ سازی در جامعه ، فصل جدیدی از ساخت و سازهای اصولی ، را در کشور پایه گذاری کند .

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه میزان حوادث ساختمانی در کشور از نرم بین‌المللی بالاتر است، گفت: در استان مازندران اقدامات خوبی برای کاهش حوادث ساختمانی انجام شد.

مهندس نوروزی با بیان اینکه رعایت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در پروژه‌های ساختمانی بسیار مهم است، گفت: در دنیا به این مباحث توجه ویژه‌ای شد و در کشور نیز اقداماتی در حال انجام است و باید از فرصتی که در این کنفرانس به وجود آمد زمینه‌ای ایجاد شود تا شاهد کاهش حوادث ساختمانی باشیم.

وی با اعلام اینکه بعد از کنفرانس به مباحث فرهنگ سازی باید توجه ویژه شود، گفت: دبیرخانه مبحث دوازده به دنبال ایمن سازی کارگاه‌های ساختمانی است.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : صدور 6 میلیون متر مربع پروانه ساخت و ساز در سال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها