مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12274 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 -ساعت : 14:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ساعی دهیار فداکار روستای هاره آمل درگذشت

ساعی دهیار فداکار روستای هاره آمل درگذشت

مازندشورا: اقدام شجاعانه این دهیارغیرتمند در حفظ بیت المال که در معرض خطر جدی بودند جلوه‌ای از عشق، و جوانمردی را به نمایش گذاشت و ثابت کرد در این راه از هیچ فداکاری و کوششی دریغ نخواهند کرد

مازندشورا: دهیار روستای هاره آمل که برای خارج کردن اسناد دهیاری از میان شعله های آتش دچار سوختگی شده بود بعد از ظهر دیروز درگذشت.

علیرضا ساعی دهیار جوان روستای هاره که اول دی ماه امسال و بعد از شعله‌ور شدن آتش در ساختمان دهیاری، برای سالم ماندن اسناد و مدارک جان خود را به خطر انداخت و وارد ساختمان در حال سوختن شد در بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری تهران جان خود را از دست داد.

به گزارش شمال نیوز، رضا مقدم بخشدار لاریجان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با تائید این خبر گفت: این دهیار حدود ساعت 10 صبح اول دی ماه در دفتر دهیاری مشغول فعالیت بود که نشتی مخزن بخاری نفتی سبب شعله ور شدن ساختمان دهیاری می شود.

وی افزود: دهیار روستا با توجه به شعله‌ور شدن آتش قصد انتقال اسناد و مدارک دهیاری به خارج از محوطه آتش‌سوزی را داشت که شعله‌های آتش سقف دهیاری را فرا گرفت و درب محل ورود بر روی این دهیار می‌افتد.

رضا مقدم با بیان اینکه دهیارهاره در این حادثه دچار سوختگی شدید شد، افزود: وی برای درمان به بیمارستان شهید مطهری تهران انتقال داده شد اما امروز به دلیل شدت سوختگی جان خود را از دست داد.

فقدان دهیار  فداکار و جوان آقای علی رضا ساعی اشجعی که در محروم‌ترین منطقه کشور روستای هاره امیری  از توابع بخش لاریجان  شهرستان آمل  با افتخار و فروتنانه به امر خدمتگذاری مردم منطقه اهتمام داشت و در این راه جان خود را نثار کرد، باعث تاسف همگان شد

اقدام شجاعانه این دهیارغیرتمند در حفظ  بیت المال که در معرض خطر جدی بودند جلوه‌ای از عشق،  و جوانمردی را به نمایش گذاشت و ثابت کرد در این  راه  از هیچ فداکاری و کوششی دریغ نخواهند کرد.

ضمن عرض تسلیت به عموم اهالی محترم امیری و لاریجان به ویژه خانواده محترم آن مرحوم، غفران الهی برای عزیز سفر کرده و صبر و شکیبایی برای بازماندگان از درگاه ایزد منان مسألت می نمایملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : ساعی دهیار فداکار روستای هاره آمل درگذشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها