مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12296 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 -ساعت : 10:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فضای مجازی در اولویت تحرکات انتخاباتی/ بیشترین تعداد نامزدهای احتمالی متولدین دهه 60 و 70 هستند

یک فعال سیاسی تنکابن در گفتگو با مازندشورا مطرح کرد:

فضای مجازی در اولویت تحرکات انتخاباتی/ بیشترین تعداد نامزدهای احتمالی متولدین دهه 60 و 70 هستند

اختصاصی مازندشورا: فعال سیاسی تنکابن، با بیان اینکه طبق شواهد شاهد حضور همه‌ی اعضای شورای چهارم تنکابن در انتخابات شورای پنجم خواهیم بود، گفت: نامزدهای دوره‌های قبل نیز تحرکات خود را آشکار و پنهان دنبال می‌کنند و حتی برخی نامزدهای مجلس دهم که به دلیلی نتوانستند به پارلمان ایران راه یابند نیز قصد حضور دارند

مازندشورا: نیما مرادخانی در گفت‌گو با مازندشورا درباره آخرین فعل‌وانفعالات انتخاباتی شهر تنکابن، اظهار کرد: با رشد تکنولوژی و روی کار آمدن شبکه‌های مجازی، شور انتخاباتی و تحرکات نامزدهای احتمالی به این فضا کشیده شد و آن‌ها در گروه‌ها و کانال‌های مختلف به ارائه برنامه‌ها و اهداف حضور خود با مردم می‌پردازند.

وی، دلیل استقبال نامزدهای احتمالی از فضای مجازی را صرفه‌جویی در زمان و هزینه اعلام کرد و امرزوه شبکه‌های مجازی زمینه دسترسی مسئولان و نامزدها و ... را با مردم آسان‌تر نموده و می‌تواند در انتخاب و روی کار آوردن افراد کارآمد موثر باشد. اگرچه استفاده نامطلوب نیز می‌تواند اثرات سوئی داشته باشد.

فعال سیاسی تنکابن، تصریح کرد: تحرکات نامزدهای احتمالی به صورت سنتی نیز ادامه دارد و آن‌ها با حضور در مراسم‌های مختلف از نزدیک با مردم ارتباط می‌گیرند.

مرادخانی، با بیان اینکه طبق شواهد شاهد حضور همه‌ی اعضای شورای چهارم تنکابن در انتخابات شورای پنجم خواهیم بود، گفت: نامزدهای دوره‌های قبل نیز تحرکات خود را آشکار و پنهان دنبال می‌کنند و حتی برخی نامزدهای مجلس دهم که به دلیلی نتوانستند به پارلمان ایران راه یابند نیز قصد حضور دارند.

وی، افزود: بیشترین تعداد نامزدهای احتمالی را جوانان تشکیل می‌دهند و متولدین دهه شصت و اوایل هفتاد با شور و هیجان خاصی مشغول فعالیت هستند.

فعال سیاسی تنکابن، حضور فعال جوانان را به فال نیگ گرفت و بیان کرد: اینکه برخی از حضور گسترده جوانان انتقاد می‌کنند را قبول ندارم انقلاب ما به دست جوانان شکل گرفت و نمی‌توان نقش جوانان را در جبهه‌های حق علیه باطل نادیده گرفت بنابراین نیاز است امروز هم به جوانان فرصت میدان دهیم. البته جوانان با دانش و با برنامه و پشتکار که بتوانند نیازهای روز جامعه را پوشش دهند.

مرادخانی، تصریح کرد: بهترین حالت حضور افراد با تجربه در کنار جوانان است و ترکیب این دو هم به رشد و نیروسازی جوانان کمک می‌کند هم از تجارب بزرگان استفاده می‌شود و در نهایت به نفع شهر است

 


فضای مجازی در اولویت تحرکات انتخاباتی/ بیشترین تعداد نامزدهای احتمالی متولدین دهه 60 و 70 هستند

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - انتخابات شورای پنجم - حضور گسترده جوانان - نمیا مرادخانی -

مطالب مرتبط با : فضای مجازی در اولویت تحرکات انتخاباتی/ بیشترین تعداد نامزدهای احتمالی متولدین دهه 60 و 70 هستند
نظر شما در مورد : فضای مجازی در اولویت تحرکات انتخاباتی/ بیشترین تعداد نامزدهای احتمالی متولدین دهه 60 و 70 هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها