مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12297 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 -ساعت : 10:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد

انسیه امیرخانلو در گفت‌وگو با مازندرشورا؛

گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد

اختصاصی مازندشورا: فضای شهر و تصمیمات لحاظ شده غالبا قومی‌وقبیله‌ای هست و یکی دو قبیله‌ی خاص که دارای جمعیت بیشتری هستند معمولا از منتخبین و تصمیم‌گیرندگان شهر هستند. از این‌رو نخبگان و افراد توانمند قوم‌های کم‌جمعیت شهر، کمتر فرصت حضور داشته‌اند

مازندشورا: انسیه امیرخانلو در گفت‌وگو با مازندشورا، اظهار کرد: گلوگاه از شهرهای قدیمی مازندران است که به دلیل جمعیت کم و نگاه فرقه‌ای نسبت به دو شهر دیگر حوزه شرق مازندران پیشرفت چندانی نداشته و زیباسازی مورد انتظار شهروندان انجام نشد. 

وی، با بیان اینکه گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد، گفت: فضای شهر و تصمیمات لحاظ شده غالبا قومی‌وقبیله‌ای هست و یکی دو قبیله‌ی خاص که دارای جمعیت بیشتری هستند معمولا از منتخبین و تصمیم‌گیرندگان شهر هستند. از این‌رو نخبگان و افراد توانمند قوم‌های کم‌جمعیت شهر، کمتر فرصت حضور داشته‌اند.

فعال فرهنگی بانوان گلوگاه، تصریح کرد: این دوره نیز انتظار می‌رود مثل دوره‌های قبل قومی‌وقبیله‌ای باشد اگرچه جریانات سیاسی سعی در تغییر این رویه دارند ولی طبق شرایط موجود بعید می‌دانم چنین اتفاقی روی دهد.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بودجه گلوگاه - نارضایتی از مدیریت ش - انسیه امیرخانلو - شورای شهر گلوگاه -

نظر شما در مورد : گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها