گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت : 10:36

کد مطلب: 12297 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انسیه امیرخانلو در گفت‌وگو با مازندرشورا؛

گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد

اختصاصی مازندشورا: فضای شهر و تصمیمات لحاظ شده غالبا قومی‌وقبیله‌ای هست و یکی دو قبیله‌ی خاص که دارای جمعیت بیشتری هستند معمولا از منتخبین و تصمیم‌گیرندگان شهر هستند. از این‌رو نخبگان و افراد توانمند قوم‌های کم‌جمعیت شهر، کمتر فرصت حضور داشته‌اند

مازندشورا: انسیه امیرخانلو در گفت‌وگو با مازندشورا، اظهار کرد: گلوگاه از شهرهای قدیمی مازندران است که به دلیل جمعیت کم و نگاه فرقه‌ای نسبت به دو شهر دیگر حوزه شرق مازندران پیشرفت چندانی نداشته و زیباسازی مورد انتظار شهروندان انجام نشد. 

وی، با بیان اینکه گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد، گفت: فضای شهر و تصمیمات لحاظ شده غالبا قومی‌وقبیله‌ای هست و یکی دو قبیله‌ی خاص که دارای جمعیت بیشتری هستند معمولا از منتخبین و تصمیم‌گیرندگان شهر هستند. از این‌رو نخبگان و افراد توانمند قوم‌های کم‌جمعیت شهر، کمتر فرصت حضور داشته‌اند.

فعال فرهنگی بانوان گلوگاه، تصریح کرد: این دوره نیز انتظار می‌رود مثل دوره‌های قبل قومی‌وقبیله‌ای باشد اگرچه جریانات سیاسی سعی در تغییر این رویه دارند ولی طبق شرایط موجود بعید می‌دانم چنین اتفاقی روی دهد.

نویسنده :

برچسب ها : #بودجه گلوگاه #نارضایتی از مدیریت شهری #انسیه امیرخانلو #شورای شهر گلوگاه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : گلوگاه از نظر بودجه‌بندی در ردیف آخرین شهرهای مازندران قرار دارد

*

*


X https://sport45.site/