وحدت در جنگ، جنگ در توسعه

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت : 18:50

کد مطلب: 12318 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وحدت در جنگ، جنگ در توسعه

اختصاصی مازندشورا: حرکت دیروز نمایندگان محترم نشان داد در جنگ علیه ما، متحدیم ولی در توسعه با هم می جنگیم. چه بسا بارها و بارها شاهد گسست انسجام و نیز جنگ برای رونق صرفا در حوزه انتخابیه بوده ایم و این تفکر موجب عقب ماندگی بیش از انتظار در استان مازندران گردیده است

مازندشورا: پس از مخالفت مجلس شورای اسلامی با انتقال آب دریای خزر به استان سمنان به همت و همدلی نمایندگان مازندران، دکتر حامد بریمانی یاداشت کوتاه اما جامعی را در این باره نگاشتنه و به تحلیل رفتاری نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی پرداخته است که با هم آن را میخوانیم:

همانطوریکه نمایندگان محترم مازندران در مجلس شورای اسلامی طرح برداشت و انتقال آب از دریای خزر را با وحدت و انسجام خود ملغی نمودند. امیدواریم در جذب اعتبارات و استقرار صنایع بزرگ در شهر های استان مازندران مخصوصا در طرح بزرگ منطقه آزاد نیز وحدت داشته باشند. البته بنده معتقدم این وحدت و عکس آن جنگ در اخلاق و مرام ما ریشه دوانده...

در جنگ تحمیلی همه آحاد مردم از پیر و جوان ،از کرد و مازنی و ترک و بلوچ ،از همه اعتقادات و باورها برای حفظ وطن از جان و مال خود گذشتند. بطوری که به تحلیل کارشناسان داخلی و خارجی، جنگ تحمیلی گویا امتحان بزرگی برای انقلابیون آن زمان بوده است تا همه توان خودرا برای حفظ انقلاب بسیج نمایند که بحمدلله از آن سربلند بیرون آمدند. اگرچه بعد آن دچار احزاب گرایی چپ و راست، اصولگرا و اصلاح طلب،اصولگرای اصلاح طلب و اصلاح طلب اصولگرا برای حضور در قدرت و .... شده ایم.

حرکت دیروز نمایندگان محترم نشان داد در جنگ علیه ما، متحدیم ولی در توسعه با هم می جنگیم. چه بسا بارها و بارها شاهد گسست انسجام و نیز جنگ برای رونق صرفا در حوزه انتخابیه بوده ایم و این تفکر موجب عقب ماندگی بیش از انتظار در استان مازندران گردیده است.


مردم این خطه باز هم از شما انتظار وحدت برای آبادانی و توسعه همه جانبه در استان سرسبز ولی محروم را دارند تا در لوای این همدلی و اتحاد شاهد رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار و نیز رفع دغدغه جدی شهروندان یعنی اشتغالزایی نیروهای متخصص دانشگاهی و فاقد شغل باشیم.

نویسنده :

برچسب ها : #وحدت در جنگ #جمگ در توسعه #حامد بریمانی #نمایندگان مازندران


وحدت در جنگ، جنگ در توسعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وحدت در جنگ، جنگ در توسعه

*

*


X https://sport45.site/