مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12383 -تاریخ انتشار : شنبه 11 دی 1395 -ساعت : 09:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پل ورودی نکا دهه فجر امسال بهره برداری می شود

وعده فرماندار نکا:

پل ورودی نکا دهه فجر امسال بهره برداری می شود

مازندشورا: مسیر ورودی به شهر نکا از غرب ، یک سال پیش به خاطر تسریع در ساخت تقاطع غیرهمسطح مسدود شده است و هم اکنون خودروها برای رفتن به داخل شهر باید از کمربندی وارد مسیر روستائی شوند و با طی مسافت حدود یک کیلومتری وارد شهر شوند

مازندشورا: جعفر احمدی روز جمعه در جریان بازدید استاندار مازندران از این پل ، میزان پیشرفت فیزیکی آن را در حال حاضر 90 درصد اعلام کرد.

وی افزود : تلاش های برای بهره برداری از این پل در موعد مقرر متمرکز شده و با تزریق اعتبارات جدید ساخت آن سرعت می گیرد.

فرماندار نکا گفت : ساخت این پل و تقاطع غیر هم سطح در ورودی شهر نکا از سال 91 آغاز شده ولی با گذشت چهار سال هنوز پایان نیافته است .

وی افزود : برای اجرای این طرح بیش از 40 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده بود ولی به خاطر طولانی شدن روند اجرا ، هزینه ساخت افزایش یافته است .

احمدی گفت : با توجه به اینکه این پل در ابتدای کمربندی ساری به بهشهر و همچنین ورودی شهر نکا در حال احداث است ، طولانی شدن مدت ساخت و بهره برداری از آن مشکلاتی را برای مسافران و شهروندان ایجاد کرده است .

وی افزود : استاندار مازندران امروز در مسیر رفتن به بهشهر برای شرکت در مراسم تشییع پیکر پدر شهیدان باطبی ، از پل نیمه تمام ورودی شهر نکا بازدید کرد و در جریان کارهای انجام شده قرار گرفت.

فرماندار نکا گفت : ربیع فلاح در این بازدید بر سرعت بخشی به ساخت پل و رفع معضل و مشکلات ترافیکی شهرستان تاکید کرد .

کارساخت تقاطع غیر هم سطح ورودی غربی شهر نکا 26 بهمن سال 91 آغاز شد و قرار بود در عرض یک سال بهره برداری شود.

برای این تقاطع 2 دستگاه پل روگذر فلزی پیش بینی شده است .

مسیر ورودی به شهر نکا از غرب ، یک سال پیش به خاطر تسریع در ساخت تقاطع غیرهمسطح مسدود شده است و هم اکنون خودروها برای رفتن به داخل شهر باید از کمربندی وارد مسیر روستائی شوند و با طی مسافت حدود یک کیلومتری وارد شهر شوند.

مسیر خروجی شرقی شهر نکا هم که از یک دهه پیش وعده ایجاد تقاطع غیرهمسطح برای آن داده شده بود همچنان در بن بست قرار دارد و خودروهای عبوری برای خارج شدن از شهر باید از مسیر فرعی عبور کنند .


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نکا - فرماندار نکا - پل ورودی نکا -

نظر شما در مورد : پل ورودی نکا دهه فجر امسال بهره برداری می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها