مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 124 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 دی 1394 -ساعت : 20:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فرماندار میاندورود: شهرستان میاندورود از فقر فضاهای فرهنگی رنج می‌برد

فرماندار میاندورود: شهرستان میاندورود از فقر فضاهای فرهنگی رنج می‌برد

مازند شورا : فرماندار میاندورود با اشاره به اینکه توجه دولت به توسعه زیرساخت‌های فرهنگی در شهرهای کوچک باید بیشتر شود، گفت: شهرستان محروم میاندورود از فقر فضاهای فرهنگی رنج می‌برد.

مازند شورا : به گزارش خبرگزاری تسنیم از میاندورود، ارسطو قادری عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: پذیرفتن اصل ولایت فقیه از معجرات انقلاب اسلامی است که همه باید در تمام زمینه‌ها گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

وی افزود: امروز اگر دشمن آیت الله نمر را به شهادت می‌رساند نشان ناکامی استکبارو گسترده شدن ندای اسلام است.

فرماندار شهرستان میاندورود، به انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و بیان  داشت: در کشور ما این دو انتخابات بسیار سرنوشت ساز است که امیدواریم در این صحنه انقلابی نیز مردم حضور گسترده داشته باشند.

قادری گفت: برابر ماده 11 قانون اساسی، مدیران باید امکاناتی را که مورد نیاز ستاد انتخابات است را در اختیار این ستاد قرار دهند.

وی ادامه داد: مدیران شهرستانی باید اصل بی‌طرفی  را  در انتخابات رعایت کنند و در سخنان خود تنها مردم را  به حضور بیشتر در پای صندوق‌های اخذ رای تشویق کنند.

قادری به تشکیل کمیته 19 گانه ستاد دهه فجر اشاره  کرد و گفت: مدیران  باید پروژه‌هایی که در این ایام افتتاح می‌شوند را مشخص کنند و شهرها را نیز آذین بندی کنند.

فرماندارمیاندورود در ادامه به اهمیت نماز اشاره کردو افزود: مدیران و کارکنان ادارات باید به برپایی نماز جماعت بیشتر اهمیت دهند و شرکت در نماز جمعه را فراموش نکنند.

وی تصریح کرد: شهرستان میاندورود از نبود مجتمع فرهنگی رنج می‌برد که زمینی برای این امر اختصاص یافته که سال گذشته 150 میلیون تومان و امسال نیز 300 میلیون تومان  برای ساخت آن اختصاص یافت که امیدواریم  این مجتمع  به‌موقع  به‌بهره برداری برسد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرماندار میاندورود: - -

مطالب مرتبط با : فرماندار میاندورود: شهرستان میاندورود از فقر فضاهای فرهنگی رنج می‌برد
نظر شما در مورد : فرماندار میاندورود: شهرستان میاندورود از فقر فضاهای فرهنگی رنج می‌برد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها