مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12443 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 دی 1395 -ساعت : 19:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سوال از شهردار آمل به علت حقوق نجومی

از طرف دو تن از اعضای شورای شهر:

سوال از شهردار آمل به علت حقوق نجومی

مازندشورا: جزییات طرح سوال از شهردار آمل / فرزین محمودی : طرح سوال برای حقوق نامتعارف شهردار است / امیر سلیمانی :مسیر خدمت رسانی با قدرت و قوت ادامه خواهد داشت

مازندشورا: به گزارش مازندشورا و به نقل از هراز نیوز، دکتر فرزین محمودی پاتی و قدرت الله ناییج نژاد از شهردار امل طرح سوال کرده اند به همین خاطر موضوع را از یکی از طراحان سوال جویا شدیم در ادامه گفتگوی ما با فرزین محمودی پاتی پیش روی شماست .


آقای دکتر لطفا بفرمایید دلیل طرح سوال شما ازشهردار چیست؟

پس از اطلاع از لیست حقوق دریافتی های شهردار، که صرفاً از طریق افشای آن در فضای مجازی از آن اطلاع حاصل شد و ظاهراً به جز ریاست محترم شورا به اطلاع هیچ یک از اعضا شورا نرسیده بود، پس از آن از آنجایی که این میزان دریافتی از نظر اکثر اعضای شورا غیرمتعارف بود، لذا چندین بار طی جلسات مختلف شورا از شهردار خواستیم که توضیحات مستند در رابطه با دریافتی های خود ارائه کند که متاسفانه طی این مدت پاسخ شفاف و مستند و مستدلی از سوی ایشان ارائه نگردیده است.

چرا شما و آقای ناییج نژاد این نامه را  امضا کرده اید؟نظر سایر اعضا درباره طرح سوال شما چیست؟

بنده و آقای ناییج نژاد صرفا مطرح کننده این ابهامات برای اعضا محترم شورا هستیم و مطمئنا همه همکاران محترم من در شورا هم خواهان شفاف سازی هستند. و از آنجایی که این مسئولیت ها امانتی از سوی مردم هستند لذا با خیانت در امانت به شکل جدی برخورد خواهند کرد.

شهردار چقدر فرصت دارد که به سوال شما پاسخ دهد اگر پاسخگو نباشد یا شما قانع نشوید چه می شود ؟

طبق قانون، شهردار ۱۰ روز فرصت پاسخگویی دارد و در صورت قانع نشدن حداقل یک سوم اعضاء شورا، این افراد می توانند درخواست استیضاح شهردار را بنمایند.

در زمینه فیش حقوقی شهردار می گوید ما خودمان میزان حقوق مان را به استانداری اعلام کردیم و تخلفی صورت نگرفته است؟

البته تا آنجایی که من اطلاع دارم ابتدا سازمان بازرسی و سپس استانداری درخواست ریز دریافتی ایشان و مدیران عامل و معاونین را داشتند، و مطمئناً وقتی بنده و آقای ناییج نژاد به برخی ابهامات پی بردیم این نهادها نیز به این ابهامات پی خواهند برد.

 مهندس احمد امیر سلیمانی شهردار آمل هم در پاسخ به طرح سوال دو تن از اعضای شورای شهر گفت :
پرسش گری حق قانونی اعضای محترم شورای اسلامی شهراست و بنده نیز در جلسات قبل هم موضوعات مطروحه را توضیح داده ام ولی این ۲ فرد ظاهراً قصد قانع شدن نداشته و نیت به حاشیه بردن شهرداری را دارند .
قطع و یقین افتتاح دهها طرح بزرگ عمرانی و خدماتی در سالهای اخیر توسط سربازان سازندگی در شهرداری آمل و سازمان های وابسته با تمام مشکلات اقتصادی ، کام مردم فهیم آملی را شیرین نموده است و همچنان مسیر خدمت رسانی با قدرت و قوت ادامه خواهد داشت و افرادی که قصد خارج نمودن مجموعه از ریل خدمت را دارند نیک بدانند که مردم فهیم قدرت تشخیص بسیار بالایی داشته و به درستی قضاوت خواهند نمود .

امیر سلیمانی گفت : با  تقدیر و تشکر از رییس و سایر اعضای محترم شورای اسلامی شهر آمل که همیشه حامی و مددکار اینجانب بوده اند ، همراهی هرچه بیشتر عزیزان با شهرداری در جهت نیل به توسعه پایدار آمل را خواستار شد .
ضمناً برابر قانون پاسخ سوالات مطروحه تسلیم ریاست محترم شورای اسلامی شهر آمل خواهد شد و قطعا در مصاحبه های بعدی جزییات بیشتری از بعضی اشخاص دراختیار شهروندان عزیز قرار خواهم داد.


منبع : هراز نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظرات کاربران در مورد : سوال از شهردار آمل به علت حقوق نجومی
 • رضاییپاسخ0دوشنبه 13 دی 1395

  اقای شهردار همه ما املی ها می دانیم که هیچ اتفاقی برای شهر نیاقتاده هست. حقوق نجومی شما چه توجیهی دارد. ایا شایسته هست که پاسخگو نباشید.

 • اکبریپاسخ0دوشنبه 13 دی 1395

  سازمان بازرسی در مورد این حقوق نجومی این فرد هم ورود کرده باشد عالی هست. مردم شهر امل منتظر این جرم بزرگ هستند.

 • املی پاسخ0سه شنبه 14 دی 1395

  اگر صحت داشته باشد و با این توصیف فکر کنم دارد وا اسفا!!!
  مردم در بدبختی به سر می برند انوقت این اقای شهردار ازادانه دارد خون ملت را می ممکد.امام جمعه شهر را برای بازدید می برد با دستگاههای نظارتی هم که .... اقای فرماندار احسنت.همه برقرارید

نظر شما در مورد : سوال از شهردار آمل به علت حقوق نجومی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها