مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12486 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 -ساعت : 15:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توسعه گرایی و برنامه محوری سرلوحه مدیران رامسر قرار گیرد

فرماندار رامسر:

توسعه گرایی و برنامه محوری سرلوحه مدیران رامسر قرار گیرد

مازندشورا: رامسر - فرماندار رامسر گفت: مدیران خلاقیت، توسعه‌گرا بودن، برنامه محوری، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات بالفعل و بالقوه و بهره‌گیری از دانش مدیریت را سرلوحه کاری خود قرار دهند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، محمد آزاد بعدازظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بر وقت‌شناسی از سوی مدیران تأکید کرد و افزود: شناسایی ظرفیت‌ها توسط مدیران و بکار گیری آن‌ها در توسعه متوازن شهرستان رامسر کمک می‌کند.

وی بابیان اینکه اولویت ما در رامسر رویکرد فرهنگی است، اضافه کرد: فرصت خدمتگزاری به مردم در نظام جمهوری اسلامی نصیب هرکسی نمی‌شود و بایستی از این فرصت‌ها در جهت هرچه بهتر کار کردن برای مردم بهره بگیریم.

آزاد ادامه داد: انقلاب اسلامی ما در طول تاریخ دستخوش چالش‌های بسیاری قرار گرفت اما مردم ایران همواره بافرهنگ شهادت و ایثار از این چالش‌ها عبور کرده و نیاز جامعه امروز تعامل بین مردم و مسئولان است.

فرماندار رامسر با اشاره به برخی دستاوردهای دولت تدبیر و امید در بخش‌های مختلف گفت: این دستاوردها فقط با مشارکت و همدلی مردم و همه دستگاه‌های اجرایی حفظ می‌شود.

وی با اشاره به امنیت حاکم در کشور افزود: امنیت پایدار بادانش و بینش همه مردم، دستگاه‌های اجرایی و زحمات نیروهای نظامی و انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) محقق شده است.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رامسر - مدیران - دستگاه‌های - اجرایی - امنیت - اشاره - فرماندار رامسر - افزود - توسعه - شهرستان - فرماندار - اسلامی -

نظر شما در مورد : توسعه گرایی و برنامه محوری سرلوحه مدیران رامسر قرار گیرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها