مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 12492 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 -ساعت : 16:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رئیس ستاد انتخابات در مازندران منصوب شد

رئیس ستاد انتخابات در مازندران منصوب شد

مازندشورا: رئیس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران منصوب شد

مازندشورا:  استاندار مازندران با صدور حکمی علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران را به عنوان رئیس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران منصوب کرد.

در حکم استاندار مازندران خطاب به علیرضا یونسی آمده است: باعنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمندتان به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان مازندران در امر برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب می‌ کنم.

فراهم سازی همه تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شأن و تراز مردم شریف و عزیز استان مازندران، انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مر قانون و در فضایی امن و توأم با نشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد. وظیفه و مأموریت مهم جنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمائید. تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیران کل دفاتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری، حوزه استاندار و روابط عمومی وامور بین الملل، امنیتی انتظامی، حراست، رئیس مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فنآوری اطلاعات، بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری، مدیر کل ثبت احوال استان، امر ضروری و مورد تأکید است.

بدیهی است کلیه معاونین، مدیران و رؤسای سازمان‌های وابسته، فرمانداران و بخشداران نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد. ضمن آنکه کلیه دستگاه‌های اجرایی نیز بر اساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۶۷ مکرر ۱ (اصلاحی ۲۷/۱/۱۳۹۲) قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.

امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، شاهد برگزاری انتخاباتی با شکوه و قانونی با مشارکت حداکثری مردم علوی و انقلابی مازندران و در راستای تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - مازندران - اسلامی - استان - استانداری - جمهوری - جنابعالی - برگزاری - قانون - انتخابات شوراها - شوراهای اسلامی - انتخابات ریاست جمهور - ریاست - انتخاباتی - شوراهای - منصوب - استاندار - عنوان - همکاری - مدیران - توسعه - خواهند - عمومی - روابط - علیرضا یونسی - هماهنگی - استانداری مازندران - علیرضا - روستا - امنیتی - پنجمین - سیاسی - معاون - ضروری - یونسی - برنامه - دوازدهمین -

نظر شما در مورد : رئیس ستاد انتخابات در مازندران منصوب شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها