مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 125 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 دی 1394 -ساعت : 20:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران: دانش آموزان بدون شناسنامه در مازندران ساماندهی شوند

مازند شورا: استاندار مازندران با اشاره به شناسایی ۱۶۰ دانش آموز بدون شناسنامه در استان، گفت: دانش آموزان بدون شناسنامه در مازندران ساماندهی شوند.

مازند شورا :به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، ربیع فلاح جلودار امروز در جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال مازندران با اشاره به تصمیم‌گیری سریع در زمینه وضعیت 160 دانش آموز بدون شناسنامه در مازندران, افزود: در جلسه شورای آموزش و پرورش این مسئله مطرح و با بررسی‌های دقیق در این زمینه تصمیم‌گیری می‌شود.

وی با اشاره به نقش آمار های جمعیتی برای توسعه و برنامه‌ریزی درست, افزود: اگر آما به درستی در سیستم‌های ثبت احوال ارائه نشود نمی‌توان برنامه‌ریزی مناسبی داشت.

فلاح با بیان اینکه به زودی در فریدونکنار زمین برای ساخت ثبت احوال در این شهرستان واگذار می‌شود, گفت: ثبت وقایع ولادت و وفات در برخی از مناطق استان به درستی صورت نمی‌گیرد.

وی به فعالیت 440 دفتر پیشخوان روستایی در استان اشاره کرد و گفت: دهیاران در روستاها در مورد ثبت وقایع اطلاع رسانی کنند و هماهنگی‌های لازم در این زمینه انجام شود.

فلاح به ثبت ولادت بیش از 35 هزار نفر تاکنون در مازندران خبر داد و با بیان اینکه جوانگرایی جمعیت از برنامه سیاست‌های جمعیتی در استان است, گفت :رسانه‌ها ظرفیت مناسبی برای ترغیب در این زمینه دارند.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استاندار مازندران: د - -

نظر شما در مورد : استاندار مازندران: دانش آموزان بدون شناسنامه در مازندران ساماندهی شوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها